logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Archinteriors.pl fotograf architektury
Logo
Archinteriors.pl   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia architektury cena: 2000 zł - Archinteriors.pl
Pakiet 1
W nowej siedzibie, kolejnym oddziale czy nowej restauracji... Wszędzie tam warto przygotować fotodokumentację miejsca, z której Państwa firma może skorzystać. Nazywam się Marcin Jurkiewicz, jestem fotografem architektury i wnętrz, który łączy pasję z doświadczeniem już od ponad 10 lat.

Umiejętności, wiedza i profesjonalny sprzęt daje gwarancję, iż praca, jaką wykonam spotka się

z Państwa aprobatą, a zaprezentowane zdjęcia satysfakcję. Dzięki temu będzie można zaprezentować interesujące przestrzenie i wnętrza – zarówno w formie elektronicznej, jak i drukowanej.

Fotografie, które wykonuję mogą mieć wiele zastosowań. Mogą być wykorzystane m.in. w mediach społecznościowych, w folderach i banerach reklamowych, ulotkach firmowych, wizytówkach oraz

w wielu innych materiałach promocyjnych. Z powodzeniem zdjęcia mojego autorstwa mogą posłużyć jako oryginalna fototapeta, czyniąc wnętrze niepowtarzalnym.

Jeśli zainteresowałem Państwa to zachęcam do kontaktu: mailowego: [email protected] telefonicznego: 509-790-847 Odpowiem też na wszelkie Państwa pytania dotyczące potencjalnej współpracy.

Pozdrawiam - Marcin Jurkiewicz. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane