logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Photo Dream Story fotograf ślubny

O mnie

Ten szczególny dzień wspomina się do końca życia i o jeden dzień dłużej. Aby wspomnienia żyły, potrzebni są zarówno ludzie, jak i fotografie, które będą przypominać te najważniejsze momenty. Pragnę swoją pracą, talentem i doświadczeniem podarować Państwu pamiątkę na całe życie. Przedstawię na fotografiach najpiękniejszą historię Państwa miłości. Chcę, aby zdjęcia z Państwa Ślubu emanowały emocjami, przeżyciami, wzruszeniem, które towarzyszą w tym dniu. Razem stworzymy prawdziwe arcydzieło.


Logo
Photo Dream Story    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 500 - 1800 zł - Photo Dream Story
Pakiet 1
Proponuję pakiety w cenie od 500 zł do 2000 zł. Do Każdego Klienta podchodzę indywidualnie. Znajduję dogodne rozwiązania i możliwości.

Wolne terminy na rok 2016 i 2017.

 
Pakiet 2
Pakiet Aa - przygotowany specjalnie dla Państwa, którzy zdecydujcie się wyłącznie na fotografię ceremonii ślubnej – cena 500 zł.

Pakiet A - zawiera fotografię ceremonii ślubnej, weselnej, sesji plenerowej; gratis dojazd do Klienta do 30 km – cena 1300 zł.

Pakiet B - zawiera Pakiet A, a także reportaż z przygotowań do ślubu i błogosławieństwa Rodziców; dodatkowo otrzymają Państwo album ze zdjęciami – cena 1500 zł.

Pakiet C - zawiera pakiety A i B, sesję narzeczeńską oraz godziny pracy fotografa na weselu do ustalenia indywidualnie; gratis dojazd do Klienta do 50 km – cena 1800 zł.

Ceny promocyjne! Zapraszam do kontaktu.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 150 zł - Photo Dream Story
Pakiet 1
Dzieci są wspaniałe. Warto pięknie i trwale zachować wspólnie spędzone chwile. Zapraszam do skorzystania z oferty sesji dziecięcej, rodzinnej, chrztu.

Ceny już od 150 zł.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane