logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Marcelina Bit FOTOGRAFIA fotograf

O mnie

Witajcie, jestem fotografem z wieloletnim stażem, a z wykształcenia pedagogiem. Zawsze chciałam pracować z dziećmi i właśnie dzisiaj realizuję się przy każdej sesji. Uwielbiam sesje noworodkowe za spokój i brak pośpiechu. Sesje ciążowe w studio ale i w plenerze. Ten czas oczekiwania na maluszka jest magiczny, a wiem co mówię bo mam dwójkę dzieci, które są moim szczęściem !! To oni są moimi najważniejszymi modelami w życiu, a w mojej pracy uwielbiam mieć ich przed moim obiektywem . Studio Fotograficzne mam w Sosnowcu przy ulicy Naftowej. Wykonuję sesje w studio ale i dojeżdżam do klientów za dopłatą. Możemy się też spotkać w moich ulubionych miejscach Więcej
Logo
Marcelina Bit FOTOGRAFIA   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Wynajem studia fotograficznego cena: 50 zł - Marcelina Bit FOTOGRAFIA
Pakiet 1
STUDIO FOTOGRAFII RODZINNEJ W SOSNOWCU,
dwa pomieszczenia, przedpokój z miejscem do przebrania się, kuchnia oraz łazienka z prysznicem.

Studio w pełni wyposażone do wykonywania sesji rodzinnych, portretowych, artów itd. Tła materiałowe, kartonowe, propsy i rekwizyty dostępne za dopłatą.

Cena jest ustalana indywidualnie od 30zł /h  
Fotografia komunijna cena: 200 zł - Marcelina Bit FOTOGRAFIA
Pakiet 1
SESJE KOMUNIJNE wykonuję w obrębie AGLOMERACJI ŚLĄSKIEM i w województwie Małopolskim. Dojeżdżam też w inne lokalizacje.

Do wyboru są sesje w dniu Komunii Świętej oraz plenery w Białym Tygodniu. Dodatkowo wykonuję sesje portretowe do zaproszeń kominijny oraz jako pamiątki do rozdania rodzinie w dniu Komunii.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 350 zł - Marcelina Bit FOTOGRAFIA
Pakiet 1
Fotografia z Chrztu Świętego to wyjątkowy dzień dla maluszka ale i dla rodziców. Nie myśl o tym żeby prosić ciocię czy wujka o pstrykanie zdjęć telefonem, czy to wyjdzie ? Zaufaj mi , a ja bez przeszkadzania w ceremonię zachowam ten wyjątkowy moment na fotografiach. Każdy Chrzest jest inny , a ja każde takie spotkanie z Wami traktuję bardzo indywidualnie i z dbałością o szczegóły  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Marcelina Bit FOTOGRAFIA
Pakiet 1
Sesje roczkowe, rodzinne ale i pamiętajcie o starszych dzieciach, że ta chwila tu i teraz nie wróci. Zachowam wspomnienia na fotografiach w studio lub w plenerze, a może i u Was w domach  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 300 zł - Marcelina Bit FOTOGRAFIA
Pakiet 1
SESJE CIĄŻOWE wykonuję w moim studio lub w plenerze. Do wyboru jest kilka stylizacji i możliwości kolorystycznych. Mam kilka sukienek ciążowych do sesji tak naprawdę do wyboru do koloru: czerwona, różowa, pudrowy róż , czarna, czarna koronkowa i biała , musztardowa i kilka innych. Mam też dużo rekwizytów jak literki, z których układamy imiona, są serduszka, zegarki i wiele innych. Każda sesja jest wyjątkowa i naprawdę traktuję każde spotkanie indywidualnie  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 400 zł - Marcelina Bit FOTOGRAFIA
Pakiet 1
Sesje NOWORODKOWE są moimi ulubionymi ! Uwielbiam te sesje za spokój, za to że nie musimy i nie możemy się spieszyć. Ta delikatność, ten cudowny czas, który tak szybko mija ah aż prosi się żeby uchwycić w kadrach ten moment.  
Pokaż więcej
Fotografia zwierząt domowych cena: 300 zł - Marcelina Bit FOTOGRAFIA
Pakiet 1
Prowadzisz hodowlę lub chcesz uwiecznić swojego pupila na fotografii w studio lub w plenerze, a może w Waszym domu. Nic trudnego ! Macie pytania to piszcie śmiało , a ja odpowiem na wszystkie z przyjemnością !

Pakiet jest od 300 zł za spotkanie ale przy takich modelach szczegóły sesji są dogadywane indywidualnie.  
Pokaż więcej

Marcelina Bit FOTOGRAFIA fotograf - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 1

Niezadowolona klientka | 24 listopada 2021

sesja modowa

Odradzam tą Panią- wzięła pieniążki za sesję zdjęciową, zdjęć nie wysłała, telefonów nie odbiera, na maile nie odpowiada.

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane