logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotograf Częstochowa fotograf dziecięcy

O mnie

Fotograf Częstochowa Flesz.Ka Studio. Nasza specjalność to urocza fotografia noworodkowa i gustowne sesje dziecięce dla wymagających. Sesja ciążowa glamour, zdjęcia rodzinne, sesja portretowa pokazana w niekonwencjonalny sposób? Dla nas nie ma problemu. Zajmujemy się fotografia komunijna, wykonujemy reportaże z chrztu. Szukasz dobrego fotografa ślubnego w Częstochowa? Z nami spełnisz swoje fotograficzne marzenia! Studio fotograficzne znajduje się w mieście Częstochowa, jednak fotografujemy w całej Polsce. Kraków, Katowice, Radomsko, Lubliniec, pojedziemy wszędzie! Zapraszamy do obejrzenia profesjonalnego portfolio fotografa. Jeśli podoba Ci się nasz styl wykonywania Więcej


Logo
Fotograf Częstochowa   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia dziecięca cena: 400 zł - Fotograf Częstochowa
Pakiet 1
Zatrzymajmy te ulotne chwile dzieciństwa w pięknych kadrach. Zadzwoń do nas w sprawie sesji.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 650 zł - Fotograf Częstochowa
Pakiet 1
Wykonujemy zarówno dopracowane sesje malarskie w stylu glamour z pięknymi stylizacjami jak i naturalne minimalistyczne kadry.
Sprawimy, że odkryjesz siebie na nowo, poczujesz się pięknie, seksownie, kobieco, a pamiątka z tego przeżycia będzie miłym wspomnieniem na lata. Zapamiętaj siebie w ciąży w magiczny sposób za pomocą naszych fotograficznych kadrów.
Współpracuję ze świetną ekipą: wizażystką oraz salonem fryzjerskim. Przygotowuję indywidualne i przemyślane kadry.
Skontaktuj się ze mną, a ja zajmę się resztą :) 794678848, [email protected]

 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane