logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

MarryYou.eu fotograf ślubny

O mnie

Mam na imię Edyta i robię zdjęcia. Koncentruję się na tym, by robić to co lubię i robić to jak najlepiej. Mam ogromne szczęście trafiać na pary które lubią mój styl. Towarzysząc Wam w dniu Ślubu, pamiętam przede wszystkim, że jest to Wasze święto i cieszę się, że mogę w nim uczestniczyć. Wciąż jestem w podróży, uważam, że to wielka zaleta mojej pracy, w związku z tym, zjawię się tam, gdzie będziecie mnie potrzebować. Zapraszam do zapoznania się z portfolio oraz do spotkania na żywo w celu omówienia szczegółów współpracy. www.marryyou.eu


Logo
MarryYou.eu   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 zł - MarryYou.eu
Pakiet 1
Kobiecym okiem uchwycę najpiękniejsze chwile z Waszym udziałem. Zatrzymam spojrzenia, uśmiechy, momenty, które chcielibyście zachować na zawsze. Stworzę wspaniałą pamiątkę, która pozwoli Wam w każdym momencie, wrócić wspomnieniami do tej pięknej chwili. Każdą sesję traktuję indywidualnie i wyjątkowo, przede wszystkim, jest to dla mnie Wasze święto, w którym mogę uczestniczyć. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane