logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Archilens Fotografia wnętrz i architektury fotograf architektury

O mnie

Łukasz Nowosadzki fotografuje od kilkunastu lat. Jest absolwentem specjalizacji fotograficznej w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. W 2015 roku stworzył markę Archilens specjalizującą się w fotografii wnętrz lokali prywatnych i komercyjnych oraz w fotografii architektury budynków mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Współpracuje z właścicielami mieszkań i domów, projektantami, pracowniami architektonicznymi, firmami z branży nieruchomości. Świadczy również usługi na rzecz pensjonatów i hoteli. Od 2019 roku fotograf pracujący na zlecenie serwisu Airbnb.
Logo
Archilens Fotografia wnętrz i architektury   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia architektury cena: 50 zł - Archilens Fotografia wnętrz i architektury
Pakiet 1
- Sesje dokumentacyjne i stylizacyjne wnętrz na zlecenie architektów wnętrz i biur projektowych.
- Fotografie wnętrz lokali użytkowych: restauracji, butików, sklepów oraz sesje zdjęciowe hoteli i pensjonatów na zlecenie właścicieli.
- Fotografia nieruchomości: zdjęcia mieszkań i domów na wynajem i sprzedaż - współpraca z właścicielami lokali i agencjami nieruchomości.
- Zdjęcia architektury oraz dokumentacja fotograficzna poszczególnych etapów inwestycji - współpraca z architektami, deweloperami i inwestorami.
- Sesje zdjęciowe wnętrz przygotowane dla branżowych magazynów i portali internetowych.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane