logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotografia Jakub Szczepański fotograf ślubny

O mnie

Na wstępie chciałbym powiedzieć że nie gwarantuje tego że zdjęcia z Waszego dnia będą wyglądały jak te w moim portfolio. Ale możecie być pewni że włożę w Wasz reportaż najwięcej z siebie tak byście zobaczyli jeszcze lepsze zdjęcia i byli mile zaskoczeni. Mam jeszcze wolne terminy na rok 2021 i zbieram zamówienia na rok 2022 i 2023, więc jeśli szukają jeszcze Państwo na ten rok fotografa to proszę spytać mnie o możliwość wykonania reportażu. Fotografią zajmuję się od 9 lat. Uczę się coraz szybciej i coraz więcej robię zdjęć. Staram się pokazać wszystko i wszystkich, tak by po obejrzeniu zdjęć czy to po miesiącu czy po 10-15 latach, dalej Państwo Więcej
Logo
Fotografia Jakub Szczepański   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2600 - 5400 zł - Fotografia Jakub Szczepański
Pakiet 1
Pakiet Magnolia
Moja podstawowa oferta obejmuje fotografowanie podczas :
- przygotowań,
- ceremonii,
- wesela i zostanę z Wami aż do końca oczepin
Ponadto w dniu ślubu chciałbym wyjść z Wami na małą sesję plenerową,
porobić zdjęcia z gośćmi.
Natomiast dostaniecie ode mnie :
- około 500 zdjęć na pendrivie
- 2 fotoalbumy,
- zdjęcia zamieszczone w galerii internetowej na mojej stronie www
UWAGA - do końca czerwca sesja w innym dniu niż ślub w tym pakiecie jest GRATIS
 
Pakiet 2
Pakiej Tulipan (pakiet last minute)
Obejmuje fotografowanie podczas :
- ceremonii
- wesela (3 godziny)
Otrzymacie ode mnie natomiast :
- 350 zdjęć na pendrivie
- 50 zdjęć wydrukowanych
- galerię internetową 
Pakiet 3
Pakiet Storczyk
Jest to oferta premium, która wiąże się z tym iż będziecie mieli 2 fotografów na ślubie i weselu, a obejmuje fotografowanie podczas :
- przygotowań,
- ceremonii,
- wesela i zostanę z Wami aż do końca oczepin
Ponadto w dniu ślubu chciałbym wyjść z Wami na małą sesję plenerową,
porobić zdjęcia z gośćmi.
Natomiast dostaniecie ode mnie :
- około 850 zdjęć na pendrivie
- 4 fotoalbumy,
- zdjęcia zamieszczone w galerii internetowej na mojej stronie www
- sesja ślubna w innym dniu niż ślub
- sesja narzeczeńska
 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 700 zł - Fotografia Jakub Szczepański
Pakiet 1
Fotografia podczas :
- ubierania
- mszy i nabożeństwa chrztu
- przyjęcia/obiadu (2 godziny po zakończeniu mszy)  
Sesja narzeczeńska cena: 700 zł - Fotografia Jakub Szczepański
Pakiet 1
 

Fotografia Jakub Szczepański fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Gwiazdka | 10 grudnia 2018

sesja ślubna

Z całego serca polecamy fotografa Jakuba Szczepańskiego. Jaki jest Kuba? Zaskoczyło nas to, że jako jedyny w porównaniu z filmowcami, zespołem, właścicielami sali, jest po prostu normalny, skromny, nie robi wokół siebie sztucznego zamieszania "co to nie on", hałasu, reklamy. Niepozorny, cichy, spokojny, wyjątkowo ułożony, wydaje się być nieśmiały. Mało jest dziś takich profesjonalistów jak On - jego praca broni się sama. To fotograf chwil, łapie momenty, jest skupiony, uchwyca je w tak cudowny sposób, że zdjęcia zaskakują, wzruszają, bawią, są naprawdę piękne. Co ważne - w ujęciach plenerowych, plener jest tłem, tak jak być powinno, a głównym elementem wyeksponowanym jest para młoda. Nie są to zdjęcia "powydziwiane", są po prostu piękne, wyretuszowane tak aby pozostały wciąż naturalne, nieprzerysowane. Możemy wypowiadać się w samych superlatywach zarówno o efektach pracy Kuby, czyli zdjęciach: narzeczeńskich, ślubnych, weselnych i plenerowych, jak i całej otoczce w postaci zachowania Kuby, jego spokoju, uśmiechu, o tych małych wskazówkach jakich nam udzielał, o jego postawie - zwłaszcza w kościele, co dziś niestety nie jest już tak oczywiste. To wyjątkowy, skromny i sympatyczny chłopak, bardzo słowny - obiecał, że będziemy zadowoleni, i jesteśmy bardziej niż moglibyśmy się tego spodziewać. Dostaliśmy od niego więcej niż oczekiwaliśmy. Spośród wszystkich osób, jakie spotkaliśmy organizując wesele, on jest zdecydowanie naszym numerem 1 - zarówno dzięki jego zdjęciom, jak i kulturze osobistej, zachowaniu, dzięki temu jak bardzo to sympatyczny, skromny i niezmanierowany chłopak. On jeden nas nie zawiódł ani razu. Z czystym sumieniem i z całego serca polecamy. Fajny chłopak, porządny fotograf, profesjonalista, a przy tym tak skromny, spokojny i sympatyczny. Jego zdjęcia są warte absolutnie więcej niż oferuje w cenniku, a ceny ma naprawdę konkurencyjne. Kuba, dziękujemy za Twoje słowa podczas ujęć plenerowych, które tak bardzo nam utkwiły w głowie i wtedy pomogły, choć sytuacja nie była prosta... Mamy nadzieję, że to właśnie Kuba uchwyci wszystkie pozostałe najważniejsze momenty naszego życia, to jemu ufamy i chcemy aby był obecny w tych wszystkich pięknych chwilach jakie jeszcze przed nami. Kuba, życzymy Ci wszystkiego co dobre w Twoim życiu - i jeszcze raz dziękujemy.

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane