logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotograf- reporter fotograf architektury
Logo
Fotograf- reporter   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia architektury cena: 500 zł - Fotograf- reporter
Pakiet 1
 
Fotografia ślubna cena: 950 zł - Fotograf- reporter
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 950 zł - Fotograf- reporter
Pakiet 1
Profesjonalna sesja zdjęciowa którą zamieszczamy w Google Business View, jest wirtualnym spacerem opartym na znanej technologii Street View. Pozwala na wirtualną wizytę w lokalu, stanowi idealne narzędzie pozwalające firmie podkreślić swoje istnienie w internecie.
Weźmy na przykład kawiarnie w Śródmieściu czy SPA w okolicach Warszawy. Potencjalny klient szukająca takiego miejsca po wpisaniu w wyszukiwarkę dostanie szereg wyników w postaci lokali znajdujących się w okolicy. Bez uprzedniego rozeznania, wszystkie będą jednakowo atrakcyjne.
Proszę pomyśleć jaką przewagę nad innymi ma lokal z możliwością natychmiastowego obejrzenia wnętrza prosto z platformy wyszukiwarki. Niezależnie do pory dnia i nocy, 7 dni w tygodniu, państwa biznes jest otwarty dla klientów dzięki Business View w Mapach Google. Wirtualny spacer nie tylko znacznie podnosi atrakcyjność lokalu, ale pozwala mieć to coś „ekstra” co wyróżnia państwa biznes na tle konkurencji. Działamy na terenie całej Polski. 
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane