logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

BlackWolfStudio fotograf ślubny

O mnie

Jesteśmy firmą fotograficzną, która zajmuje się fotografią w wielu jej aspektach. Oferujemy Państwu inne spojrzenie na fotografię, w której najważniejszą rolę odgrywają emocje. Naszym atutem jest także duża kreatywność oraz doświadczenie, które pozwalają na zrealizowanie sesji w każdych warunkach. Wszystkie nasze zdjęcia są wykonane i przygotowane w sposób perfekcyjny. Pracujemy na sprzęcie marki Canon w tym Canon 5d mark IV oraz jasnych obiektywach marki Canon. Zajmujemy się: - fotografią ślubną, - fotografią okolicznościową, - fotografią hotelową, - fotografią produktową. Posiadamy własne studio fotograficzne, realizujemy sesje zagraniczne. Więcej
Logo
BlackWolfStudio   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2550 zł - BlackWolfStudio
Pakiet 1
Nasza podstawowa oferta obejmuje wykonanie reportażu ślubnego począwszy od przygotowań, poprzez uroczystość w kościele lub urzędzie, przyjęcie weselne do godz. 01.00 w nocy oraz wykonanie pleneru ślubnego w dowolnym miejscu w Polsce lub zagranicą. Efektem finalnym jest 300 zdjęć z całej uroczystości ślubnej przygotowanych do wydruku na pendrive w eleganckim pudełku.  
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 1000 zł - BlackWolfStudio
Pakiet 1
Wykonujemy zdjęcia architektury o charakterze komercyjnym, np.wnętrz hoteli, obiektów noclegowych, restauracji, obiektów użyteczności publicznej. Atutem naszych zdjęć jest umiejętność wykorzystania zalet fotografowanych obiektów oraz perspektywy.  
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 30 zł - BlackWolfStudio
Pakiet 1
Wykonujemy zdjęcia produktowe typu packshot oraz zdjęcia odzieżowe typu ghost. Nasza oferta w tym zakresie skierowana jest przede wszystkim do podmiotów działających w Internecie. Wykonywane zdjęcia poddane są szparowaniu. Cena zdjęcia ustalana jest indywidualnie w oparciu o liczbę wykonanych fotografii oraz poziom ich skomplikowania.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane