logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej fotograf studyjny

O mnie

HQ Fotolab to połączenie najnowszej technologii, ekologicznych rozwiązań i profesjonalnej obsługi. W naszym laboratorium wykonujemy zdjęcia cyfrowe i analogowe na najlepszych papierach FUJIFILM. Drukujemy zdjęcia na płótnie, płycie MDF, a także aluminium. Na miejscu wykonujemy zdjęcia do dokumentów, legitymacji, dyplomów oraz wizy. U nas możesz zamówić fotogadżety takie jak kubki, breloki, magnesy czy puzzle z wybranym przez siebie zdjęciem. Zajmujemy się także reprodukcją zdjęć, skanowaniem negatywów, slajdów i odbitek fotograficznych. HQ Fotolab jest laboratorium fotograficznym autoryzowanym przez FUJIFILM.
Logo
HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia studyjna cena: 25 zł - HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej
Pakiet 1
Wykonujemy zdjęcia dokumentów zgodne z wymogami urzędów i szkół:
Zdjęcia do
- dokumentów osobistych
- prawa jazdy
- legitymacji
- paszportu
- wizy
- kart klubowych
 
Usługi postprodukcyjne cena: 9 zł - HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej
Pakiet 1
W laboratorium wywołujemy zdjęcia cyfrowe i analogowe na najlepszych papierach FUJIFILM do formatu 60x90. Drukujemy zdjęcia na płótnie, płycie MDF, a także aluminium Można u Nas zamówić nadruk zdjęć na fotogadżety takie jak kubki, breloki, magnesy czy puzzle z wybranym przez siebie zdjęciem. Zajmujemy się także reprodukcją zdjęć, skanowaniem negatywów, slajdów i odbitek fotograficznych. 

Pracuję w następujących miastach

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane