logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Malwina Atras FOTOGRAF Gorzów fotograf ślubny

O mnie

FOTOGRAF GORZÓW / FOTOGRAF LUBUSKIE / FOTOGRAF ZIELONA GÓRA ZDJĘCIA ŚLUBNE / FOTOGRAF NA ŚLUB I WESELE Gorzów Wlkp. / Zielona Góra / Ośno Lubuskie / Słubice / Kostrzyn nad Odrą / Drezdenko / Słubice / Skwierzyna / Międzyrzecz / Świebodzin / Sulechów / Żary / Żagań / Nowa Sól / Nowogród Bobrzański MALWINA ATRAS Studio Fotografii Artystycznej ZIELONA GÓRA GORZÓW LUBUSKIE
Logo
Malwina Atras FOTOGRAF Gorzów    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2000 zł - Malwina Atras FOTOGRAF Gorzów
Pakiet 1
Organizujesz ślub i wesele? Szukasz fotografa, który wykona dla Ciebie najpiękniejsze zdjęcia ślubne? Trafiłeś idealnie! Najwspanialsze chwile w życiu każdego człowieka zdarzają się tylko jeden jedyny raz. Chcielibyśmy, aby zostały one w naszej pamięci jak najdłużej. Każdy chciałby na zawsze zapamiętać ten wyjątkowy moment jakim jest ślub i wesele. Profesjonalny fotograf ślubny może Wam w tym pomóc!Uważam, że najlepsze zdjęcia ślubne to te pokazujące radość ludzi wynikającą z tego, że są razem i chcą sobie przyrzec, że będzie tak już zawsze. Dlatego staram się pokazać właśnie to na moich zdjęciach – radość, optymizm i spontaniczność. Dynamika ujęć i akcji zwykle pomaga w przekazaniu pozytywnych emocji związanych z tym najważniejszym w życiu dniem. Staram się nie ingerować zbytnio w wydarzenia tego dnia. Jeśli trzeba wykonuję swoją pracę bardzo dyskretnie, nie rzucając się w oczy. Jeśli jednak Para Młoda potrzebuje wsparcia i wskazówek dotyczących przebiegu tego ważnego dnia, chętnie im pomagam.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane