logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Sebastian fotograf ślubny

O mnie

FotoMagic jest to firma świadcząca wysokiej jakości usługi głównie z zakresu fotografii. Wykonujemy reportaże ślubne oraz inne uroczystości a także sesje produktowe i studyjne. Wykonujemy także ujęcia lotnicze za pomocą nowoczesnego hexacoptera. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą: www.fotomagic24.com


Logo
Sebastian   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1400 zł - Sebastian
Pakiet 1
Nasza oferta obejmuje wykonanie zdjęć z przygotowań, błogosławieństwa, uroczystości zaślubin, wesela oraz sesji plenerowej. Istnieje możliwość zamówienia foto książki lub obrazu na płótnie.
UWAGA! Totalna nowość na rynku - krótki filmik nagrany nowoczesnym hexacopterem, za pomocą którego jesteśmy w stanie uchwycić rzeczywistość z punktu widzenia innego niż wszyscy. Spójrz na siebie z innej perspektywy!Nie masz kamerzysty? My już go dla Ciebie mamy.
Uwiecznij te wyjątkowe chwile! Nie zwlekaj! Zamów termin już dziś! Wejdź na stronę i zobacz naszą galerię: www.fotomagic24.com
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane