logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Arton Studio - Fotograf Łódź fotograf ślubny

O mnie

W fotografii zajmuję się głównie człowiekiem, i zawsze staram się dotrzeć do piękna, które w sobie skrywa, niezależnie czy będzie to portret czy fotografia ślubna, czy sesja komunijna. Oprócz dobrze zbudowanego kadru zawsze staram się złapać jakąś iskierkę w oku, jakiś ciekawy wyraz twarzy, który uchyli rąbka tajemnicy o osobie przed obiektywem. Na życzenie projektuję też fotoksiążki lub fotoalbumy. Mieszkam w Łodzi, ale zdjęcia mogę robić tam gdzie będziecie tego oczekiwać. Pracuję na pełnoklatkowym sprzęcie Nikona (2 aparaty) i jasnych profesjonalnych obiektywach, co daje gwarancję wysokiej jakości zdjęć. Zapraszam na https://artonstudio.pl
Logo
Arton Studio - Fotograf Łódź   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 700 - 2500 zł - Arton Studio - Fotograf Łódź
Pakiet 1
Swoją fotograficzną rolę w dniu Waszego ślubu postrzegam nie tylko jako reportera rejestrującego sytuacje, ale również jako portrecistę, który chce zajrzeć do Waszego wnętrza, którego interesują Wasze emocje, który chce pokazać Wasze charaktery i to, co Was połączyło. W swojej pracy staram się być dyskretny tak, żeby na zdjęciach uchwycić jak najwięcej naturalności. Mogę zorganizować dla Was piękną sesję ślubną w wielu ciekawych miejscach. Zawsze służę radą i pomocą aby Wasze zdjęcia oraz Wasza impreza udały się jak najlepiej.

Wszystkie najlepsze ujęcia poddaję starannej obróbce tak, aby jak najlepiej wyglądały po wydrukowaniu.
Do każdego pakietu można zamówić 50szt wysokiej jakości odbitek, w formacie 15x23cm, w promocyjnej cenie 50zł.

Zapraszam!

Więcej z mojego portfolio na https://artonstudio.pl/fotografia-slubna-lodz.html  
Pakiet 2
ceremonia ślubna oraz życzenia - min 100 wybranych zdjęć 
Pakiet 3
ceremonia ślubna oraz życzenia + sesja plenerowa - minimum 150 wybranych zdjęć 
Pakiet 4
ceremonia ślubna oraz życzenia + wesele do końca oczepin - minimum wybranych 450 zdjęć 
Pakiet 5
przygotowania i błogosławieństwo + ceremonia ślubna oraz życzenia + wesele do końca oczepin - minimum 500 wybranych zdjęć 
Pakiet 6
przygotowania i błogosławieństwo + ceremonia ślubna oraz życzenia + wesele do końca oczepin + sesja plenerowa + profesjonalna fotoksiążka w cenie - minimum 550 wybranych zdjęć 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 500 zł - Arton Studio - Fotograf Łódź
Pakiet 1
Zdjęcia komunijne to jedyna w swoim rodzaju pamiątka na całe życie. W wielu rodzinach zdjęcia takie do dziś stanowią istotny dokument rodzinnych historii, relacji, ale przede wszystkim upamiętniają ten podniosły moment w życiu dziecka. Piękne stroje, jakie dzieci noszą w tym dniu, to pretekst do tego, ażeby uwiecznić je na fotografiach, w równie pięknym otoczeniu.
Jestem w stanie zapewnić Państwu atrakcyjną formę i wysoką jakość tego rodzaju zdjęć. Daję też możliwość wyboru między zdjęciami studyjnymi a plenerowymi, co bywa przydatne przy niesprzyjającej pogodzie, lub po prostu bardziej odpowiada Państwa preferencjom.
Koszt sesji, z której otrzymują Państwo około 25 wybranych i starannie obrobionych zdjęć to 500zł.
Na życzenie przygotowuję również fotoksiążki lub fotoalbumy w cenach zależnych od oczekiwań jakościowych.

Więcej zdjęć można zobaczyć na https://artonstudio.pl/sesje-komunijne.html

Zapraszam!
 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 320 zł - Arton Studio - Fotograf Łódź
Pakiet 1
Reportaż uroczystości chrztu to koszt 320zł. Dodatkowa sesja plenerowa lub studyjna (a tym 15-20 wybranych i obrobionych zdjęć) to koszt 320zł.
Zapraszam!
 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Arton Studio - Fotograf Łódź
Pakiet 1
Sesja z udziałem dziecka, z której dostają Państwo 8 starannie obrobionych zdjęć to koszt 300zł.  
Fotografia portretowa cena: 350 zł - Arton Studio - Fotograf Łódź
Pakiet 1
Portret to dziedzina, która w fotografii często najbardziej mniej pociągała i nadal pociąga. Ukazywanie człowieka w innym świetle, odnajdywanie wielu jego twarzy, doszukiwanie się piękna w jego rysach, utrwalanie przelotnych emocji daje mi dużo satysfakcji.
Jeśli potrzebujesz dopracowanego, oryginalnego zdjęcia np. na swój profil, na swoją stronę WWW, na okładkę płyty, do ramki dla bliskiej osoby, to u mnie znajdziesz to czego potrzebujesz.
Zdjęcia z sesji portretowych poddaję starannej obróbce, tak żeby nadać im indywidualny klimat.
Sesja portretowa, z której wybranych i obrobionych jest 8 zdjęć to koszt 350zł.
Zapraszam!
 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 300 zł - Arton Studio - Fotograf Łódź
Pakiet 1
Zdjęcia ciążowe mogą być pięknym dokumentem tego niezwykłego stanu kobiety, kiedy stanowi ona ze swoim dzieckiem nierozerwalną jedność. To też dokument wyczekiwania na cud narodzin i nowe życie. Zdjęcia takie warto zrobić choćby po to, by kiedyś umocnić dzięki nim relację matki dziecka, która musiała ponieść nie małe przecież poświęcenie dla swoich pociech.
Zdjęcia mogą być wykonane w studiu lub w plenerze.
Około 8 wybranych i starannie obrobionych zdjęć to koszt 300zł.
Zapraszam!
 
Sesja narzeczeńska cena: 300 zł - Arton Studio - Fotograf Łódź
Pakiet 1
Sesja narzeczeńska to dla narzeczonych możliwość sprawdzenia się przed obiektywem aparatu, zanim wystąpią już całkiem na poważnie w strojach slubnych. To również możlowość zweryfikowania fotografa, którego być może zatrudnią na swój ślub. Jednak przede wszystkim to sposób na miłe spędzenie czasu z którego zostanie pamiątka w postaci zdjęć, które można wykorzystać chociażby do zaproszeń ślubnych.
Z sesji narzeczeńskiej otrzymacie ode mnie około 15-20 wybranych i starannie obrobionych zdjęć.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane