logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

ProfiStudio fotograf ślubny

O mnie

Firma ProfiStudio zajmuje się Wideofilmowaniem DSLR oraz Fotografią Ślubną, przede wszystkim wykonywaniem reportaży z wesel, ślubów, komunii i studniówek. 15-letnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt cyfrowy daje Państwu gwarancję pełnej satysfakcji oraz zadowolenia.


Logo
ProfiStudio   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1600 zł - ProfiStudio
Pakiet 1
Fotografia ślubna to wyjątkowa pamiątka utrwalająca piękno i wspaniałość chwil. Fotografia ślubna potrafi powiedzieć tysiąc słów. Fotografia ślubna powinna zatrzymywać czas, wydobywać magię z każdego gestu, uśmiechu, pocałunku, objęcia, spojrzenia miłości.Fotografia ślubna to pamiątka nie tylko dla młodej pary, ale dla wielu pokoleń, to zapis historii rodzinnej. Profesjonalny fotograf ślubny potrafi uchwycić piękno w każdym momencie tego wyjątkowego dnia – od przygotowań w domu u kosmetyczki, przez ceremonię zaślubin, po przyjęcie weselne oraz zdjęcia w plenerze.  
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

Zakres usług

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane