logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Krystian Marcin Chrzanowski fotograf

O mnie

Witam! Fotografią zajmuję się już jakiś czas bardzo intensywnie. Za sobą mam wiele sesji modowych, wizerunkowych, biznesowych czy indywidualnych, oprócz tego że kocham fotografię portretową to z równą pasją podchodzę do zdjęć produktów i fotografii reklamowej, którą zajmuję się od poszewki po szlifowanie w Photoshopie. Serdecznie zapraszam - szczególnie wymagających klientów!
Logo
Krystian Marcin Chrzanowski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Usługi postprodukcyjne cena: 10 zł - Krystian Marcin Chrzanowski
Pakiet 1
Retusz - cena za jedno zdjęcie to od 10 zł zależnie od nakładu pracy. Jeśli ma by to tylko manipulacja bez manualnej ingerencji (czyszczenie skóry itp.) biorę zwykle minimalną stawkę jeśli w grę wchodzi retusz skóry, włosów, fotomontaż czy manipulacja kształtami kwoty będą adekwatne do czasu jaki muszę poświęcić na edycję.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 80 zł - Krystian Marcin Chrzanowski
Pakiet 1
Podana cena dotyczy jednej fotografii poddanej obróbce. Oczywiście jeśli zdjęcia będą potrzebowały dużego nakładu pracy cena może się zmienić - wszystko jest kwestią ustaleń i kompromisów.  
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 350 zł - Krystian Marcin Chrzanowski
Pakiet 1
Podstawą sesji Aktowej jest atmosfera oraz duże doświadczenie fotografa! Jestem w stanie zagwarantować oba czynniki aby efekty z sesji były co najmniej zadowalające. Cena za podstawową sesję. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 50 zł - Krystian Marcin Chrzanowski
Pakiet 1
Cena za jedno zdjęcie poddane obróbce graficznej.  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 100 zł - Krystian Marcin Chrzanowski
Pakiet 1
Studio daje fotografom możliwość dokładnego zrealizowania planu. Modyfikowanie światła i niemal kliniczne warunki panujące w Studio pozwalają stworzyć bardzo oryginalne i profesjonalne zdjęcia. Jako wprawny fotograf jestem w stanie zrealizować niemal każde zamierzenie. Cena za jedno zdjęcie poddane obróbce graficznej. 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 80 zł - Krystian Marcin Chrzanowski
Pakiet 1
Portret to osobowość lub sposób wyrażenia siebie, emocji, uczuć, przeżyć czy sposób na wykreowanie. Podana cena dotyczy jednej fotografii poddanej retuszowi.  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 80 zł - Krystian Marcin Chrzanowski
Pakiet 1
Tutaj wycena jest bardzo indywidualna wiele zależy od nakładu pracy i czasu. Podana cena jest minimalną za jedną fotografię poddaną retuszowi. 
Pokaż więcej
Fotografia modowa cena: 70 zł - Krystian Marcin Chrzanowski
Pakiet 1
kwota za jedno zdjęcie poddane retuszowi.  
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 70 zł - Krystian Marcin Chrzanowski
Pakiet 1
Fotografia biznesowa i wizerunkowa ale także komercyjna w rozumieniu - reklamowa. Cena za jedno zdjęcie poddane retuszowi.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane