Logo
O mnie

Fotograf, dokumentalista, story teller. Zlecenia komercyjne: b2b@garucki.pl

Marcin Garucki | opowiem Waszą historię. KONTAKT

Fotografia komunijna cena: 900 zł
Pakiet 1 cena: 900 zł
- 2h dyspozycyjności
- 50 edytowanych zdjęć
- spersonalizowany pendrive
- spersonalizowane opakowanie na odbitki
- 50 odbitek w formacie 15x23cm  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Oferta i cennik: http://wbeciku.pl/oferta/
Portfolio: http://wbeciku.pl/portfolio/  
Pokaż więcej
Fotografia modowa cena: 4000 zł
Pakiet 1 cena: 4000 zł
 
Fotografia komercyjna cena: 2000 zł
Pakiet 1 cena: 2000 zł
 

Opinie klientów

Renata

13 lutego 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Witam. Dwa tygodnie przed chrztem córki zdecydowałam się że chciałabym mieć fotografa. Bałam się że nie znajdę,że terminy będą zajęte i przede wszystkim czy fotograf spełni moje oczekiwania. Z Panem Marcinem nawiązałam kontakt przez fb i poznaliśmy się w dniu chrztu. Jestem bardzo zadowolona z usług. Podejście do dzieci Marcin ma świetne. Atmosfera podczas sesji również nikt nie czuł się skrępowany przy Marcinie. Zdjęcia są śliczne :). Marcin spełnił moje oczekiwania. Dziękujemy i Pozdrawiamy.

Ewelina Szymczak

20 czerwca 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

fotografia ciążowa

Bardzo dobrze współpracowało się nam podczas sesji ciążowej. Zdjęcia były robione w miłej i luźnej atmosferze. Marcin był otwarty na moje propozycje co do miejsc i pozycji, sam też podpowiadał jak się ustawić żeby zdjęcie wyszło ładne. Zapraszam do obejrzenia galerii „JAGÓDKA” na stronie fotografa. Ja jestem bardzo zadowolona z zdjęć które dostałam. Pięknie zapakowane, papier dobrej jakości i oczywiście wszystko w terminie. Polecam

Piotr

23 maja 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Praca z Panem Marcinem to czysta przyjemność. Od nawiązania współpracy, do odbioru zdjęć widać profesjonalne podejście do tematu. Marcin dobrze doradzał, jeżeli mieliśmy z czymś wątpliwości. Goście nawet nie czuli skrępowani obecnością fotografa, co jest wielkim plusem. Jakość zdjęć i ujęcia - rewelacja. Serdecznie polecam, my na pewno w przyszłości skorzystamy ponownie z usług.

Ewelina

21 maja 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Marcin cudownie ukazał na zdjęciach wyjątkowość chwil w każdym momencie tego dnia. Wspaniały kontakt od pierwszego telefonu do odbioru zdjęć. Rodzina pytała jak długo znamy się z fotografem(poznaliśmy się w dniu chrztu)- to świadczy o swobodzie i komforcie przebywania w Jego towarzystwie. Bardzo polecamy!!!

Grzesiek

10 maja 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Witam, przerobiliśmy z małżonką paru fotografów ostatnimi czasy. Paru z nich było słabych, paru dobrych, a Marcin jest wzorowy! Wszystko działa jak trzeba, począwszy od kontaktu z klientem (Marcin wszystko tłumaczy, sugeruje oraz jest otwarty na sugestie klienta), przez przebieg uroczystości (profesjonalizm w 100%) po efekty jego pracy (wspaniała jakość, bardzo dobre kadry). Z pewnością przy każdym kolejnym zapotrzebowaniu będziemy korzystać z usług Marcina. Serdecznie polecamy!!!

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane