Logo
O mnie

Jestem marzycielką, podróżniczką, spełniam marzenia :) Od maja 2016 mieszkam w Kobyłce i zaprzyjaźniam się z nowymi ludźmi. Często fotografuję chrzciny. Ktoś chcę w swojej pamięci zostawić ten dzień począwszy od ubierania maluszka w domu, z kimś spotykamy się przy drzwiach kościoła. Bardzo moim jest fotografia różnych eventów, lubię być niewidzialną i pokazywać ludziom ich życie. Bardzo podobnym do reportażu jest portret psychologiczny, gdzie portretowana osoba wygląda naturalnie, czyli: jest bez makijażu, charakteryzacji, kostiumu, w nierozpraszającym otoczeniu, a patrzy i ustawia się tak, jak widzi to fotograf, aby najlepiej ukazać cechy jej Więcej

Olena Herasym Photography - Fotograf rodzinny KONTAKT

Sesja ciążowa cena: 350 - 800 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Sesje fotograficzną ciążową lub brzuszkową, kto jak nazywa, robię do 2-óch godzin u Państwa domu, studiu lub plenerze.
Lubię robić w stylu reportażowym, gdy skupiam się na emocjach i uczuciach rodziny. Chociaż jeżeli jest potrzeba, to podpowiadam i reżyseruję przebieg sesji. Każda sesja nie obchodzi się bez zdjęć pozowanych, które przeważnie stanowią pamiątkę, którą można pochwalić się rodzinie.
Proszę o Państwa podpowiedź, co Wam najbardziej odpowiada i razem tworzymy godziny spędzone na sesji.

W cenie 450 zł otrzymają Państwo min.60 zdjęć po edycji.
10 odbitek 15*23cm i zdjęcia w linku.


Proszę pytać o dostępne terminy.

Zapraszam do kontaktu:
Facebook - Olena Herasym Photography
mail olena.herasym@gmail.com
 
Pakiet 2 cena: 800 zł
W cenie 800 zł otrzymają Państwo wszystkie dobre zdjęcia po edycji.
Album fotograficzny w rozmiarze 25x25 drukowany, ze stronami rozkładającymi się na płasko, link do zdjęć w pełnej rozdzielczości aktywny przez cały rok.

Zapraszam do kontaktu:
Facebook - Olena Herasym Photography
mail olena.herasym@gmail.com
 
Pakiet 3 cena: 350 zł
W cenie 350 zł otrzymają Państwo 30 zdjęć w galerii elektronicznej. 
Pakiet 4 cena: 650 zł
W cenie 650 zł otrzymają Państwo wszystkie dobre zdjęcia po edycji.
Album fotograficzny w rozmiarze 15x20 drukowany, ze stronami rozkładającymi się na płasko, link do zdjęć w pełnej rozdzielczości aktywny przez cały rok.
 
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 650 - 5000 zł
Pakiet 1 cena: 850 zł
Witaj, jeśli szukasz fotografa na swój ślub, który odda na zdjęciach emocje od radości po wzruszenia, a jednocześnie będzie obserwatorem, nie narratorem wydarzeń. Kogoś, kto nie będzie Was stresował swoją obecnością, a na zdjęciach odda to, co najważniejsze. To myślę, że jesteś w dobrym miejscu!
Doskonaliłam swoje umiejętności fotografii na warsztatach u Denysa Illina w Berlinie 2015 roku i Róży Sampolinskiej-Bailey w Warszawie w 2017 roku. Od Denysa uczyłam się bardziej reportażowego stylu, od Róży bardziej portretowego.
Informacja o albumach:
fotoalbum drukowany na grubych stronach rozkładany na płasko(płótno/eko skóra/kaszmir) na 20 stron:
15x20 - 125 zł, dodatkowa rozkładówka(2 strony) 10 zł
20x20 - 225 zł dodatkowa rozkładówka(2 strony) 20 zł
25x25 - 275 zł dodatkowa rozkładówka(2 strony) 20 zł
30x30 - 325 zł dodatkowa rozkładówka(2 strony) 20 zł


REPORTAŻ ŚLUBU W KOŚCIELE/USC – (3 GODZINY)

ZAKRES
Reportaż Waszego dnia obejmuję ceremonię ślubu w kościele/USC+ 2 godziny pleneru lub przyjęcia, zdjęcia grupowe i portretowe reżyserowane przez fotografa.

W PAKIECIE
Otrzymacie ode mnie min. 150 zdjęć po edycji w elektronicznej galerii (na rok), 20 odbitek wybranych przez fotografa w pudełku.

CENA – 850,00 zł  
Pakiet 2 cena: 1700 zł
SESJA MINI – (6 GODZIN)

ZAKRES
Reportaż Waszego dnia obejmuje 6 godzin fotografowania. Zdjęcia grupowe i portretowe reżyserowane przez fotografa, chwile uchwycone.

W PAKIECIE
Otrzymacie ode mnie min. 300 zdjęć po edycji w elektronicznej galerii (na rok). 20 odbitek wybranych przez fotografa w pudełku.

CENA – 1850,00 zł 
Pakiet 3 cena: 2800 zł
SESJA KLASYCZNA – (10 GODZIN)

ZAKRES
Reportaż Waszego dnia obejmuje 10 godzin. Zdjęcia grupowe i portretowe reżyserowane przez fotografa, chwile uchwycone.

W PAKIECIE
Otrzymacie ode mnie min. 500 fotografii po edycji w elektronicznej galerii (na rok). 20 odbitek wybranych przez fotografa w pudełku.

CENA – 2800,00 zł  
Pakiet 4 cena: 3400 zł
SESJA MAXI – JEDEN DZIEŃ Z ŻYCIA RODZINY (12 GODZIN)

ZAKRES
Spędzam z Wami 12 godzin od momentu ubierania Panny młodej lub od momentu rozpoczęcia ceremonii w kościele/USC. Mam nadzieje, że poznamy sie wcześniej. Pod czas samego reportażu weselnego robie się niewidzialna (tak bym chciała), lubię patrzyć na to co sie dzieje na granicy być blisko by wszystko widzieć, ale czas do czasu odchodzić dalej, by mieć możliwość widzieć więcej. W tym wyjątkowym dla Waszej rodziny dniu upamiętniam te małe i duże wydarzenia, które sprawiają, że Wasza rodzina jest jedyna w swoim rodzaju.

W PAKIECIE
Otrzymacie min. 600 fotografii po retuszu w elektronicznej galerii (na rok). 20 odbitek wybranych przez fotografa w pudełku.


CENA – 3400,00 zł
Istnieje możliwość dokupienia albumu na sztywnych kartach lub odbitek na różnych papierach, których jakość przetestowaliśmy z poprzednimi klientami.
 
Pakiet 5 cena: 5000 zł
ZAKRES
Reportaż Waszego dnia obejmuje 12 godzin
+sesja narzeczeńska (80 zdjęć)
+sesja plenerowa w innym dniu (100 zdjęć)
+album 30 stron(rozmiar 25*25) - 60 zdjęć w albumie lub inny album różnice jakiego pokrywają Państwo młodzi (wartość - 475 zł)

W PAKIECIE
-elektroniczny dostęp do wszystkich edytowanych zdjęć na rok, z możliwością ich ściągnięcia przez znajomych i rodzinę;
-album fotograficzny w cenie 475 zł (na min. 60 zdjęć) z okładką z płótna lub ekoskóry do wyboru, z napisem lub zdjęciem we wskazanym miejscu z ofert najlepszefoto lub alboomer.pro współpracuję również z firmami snapalbums i crystal-albums

CENA – 5000,00 zł
 
Pakiet 6 cena: 650 zł
SESJA PLENEROWA W INNYM DNIU

ZAKRES
Omawiamy, gdzie chcielibyścię mieć sesje, gdzie czujecie sie dobrze i tworzymy razem, opowiadamy Waszą historie miłości, delikatną i młodą, dojżało i taką, jaka chcecie ja zapamiętać.

W PAKIECIE
Otrzymacie ode mnie min. 100 fotografii po artystycznej edycji w elektronicznej galerii(na rok). I albumik w rozmiarze 15x15 lub 15x20cm. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 650 - 1500 zł
Pakiet 1 cena: 650 zł
Witam, mam na imię Olena. Fotografuję dzień chrzcin reportażowo. Staram się zapamiętać wszystko, co odbywa się wokół maluszka: ubieranie, podpisywanie księgi w kościele, darowanie prezentów przez gości. W międzyczasie, gdy jest możliwość, to robię portrety rodzinne, które potem są niezbędną częścią albumu. Pakiety są pobudowane tak, że od razu płacą Państwo za reportaż i zdjęcia elektroniczne na pendriwie lub DVD. A takie materiały, jak album czy odbitki wybieracie według Państwa potrzeb i rozliczacie się za nie w dniu otrzymania. W tym roku dodaję album do każdego pakietu. Ale pozwałam Wam wybierać chcecie Państwo album w pakiecie, czy osobno. Spytacie jaka różnica? Gdy album, który dodałam do pakietu chcielibyście zamienić na inny rozmiar, lub droższą jego wersje. Czemu droższą? Bo naturalna skóra, Jedwab i Welur kosztują drożej i wybierają taką opcje ludzi, którzy lubią takie materiały.

Albumy zawsze można dopasować do Państwa preferencji przy indywidualnej wycenie. Ceny zaczynają się od 125 zł (rozmiar 15x20/15x15cm).


Państwo wybierają zdjęcia do albumu, wciskając serduszko na zdjęciu w galerii elektronicznej. Zatwierdzacie także wygląd rozkładówek przed finalnym drukiem albumu.


REPORTAŻ CHRZTU W KOŚCIELE
ZAKRES
Reportaż Waszego dnia obejmuje ceremonię chrztu w kościele, zdjęcia grupowe i portretowe reżyserowane przez fotografa.
W PAKIECIE
Omin. 60 zdjęć po edycji w elektronicznej galerii w wysokiej rozdzielczości
10 odbitek w rozmiarze 15*23

CENA – 650 zł

Dodatkowo foto album drukowany na grubych stronach rozkładany na płasko(płótno/eko skóra/kaszmir) na 20 stron:
15x20 - 125 zł, dodatkowa rozkładówka(2 strony)- 10 zł
20x20 - 225 zł, dodatkowa rozkładówka(2 strony)- 20 zł
25x25 - 275 zł, dodatkowa rozkładówka(2 strony)- 20 zł
30x30 - 325 zł, dodatkowa rozkładówka(2 strony)- 20 zł

Link do portfolio
https://olenaherasym.pixieset.com/chrzestjulii/
 
Pakiet 2 cena: 750 zł
REPORTAŻ CHRZTU W KOŚCIELE Z UBIERANIEM MALUSZKA
ZAKRES
Reportaż Waszego dnia obejmuje ceremonię chrztu w kościele, ubieranie Maluszka lub godzinę zdjęciową na przyjęciu rodzinnym. Zdjęcia grupowe i portretowe reżyserowane przez fotografa, ok 2 godzin fotografowania.
W PAKIECIE
min. 100 zdjęć po edycji w elektronicznej galerii w wysokiej rozdzielczości
15 odbitek w rozmiarze 15*23
CENA – 750 zł
Link do portfolio https://olenaherasym.pixieset.com/chrzestoliwiera/ 
Pakiet 3 cena: 850 zł
SESJA KLASYCZNA
ZAKRES
Reportaż Waszego dnia obejmuje 3 godziny reportażu: ubieranie Maluszka, ceremonię chrztu w kościele oraz godzinę zdjęciową na przyjęciu rodzinnym. Zdjęcia grupowe i portretowe reżyserowane przez fotografa, uchwycone chwile. Na przyjęcie zazwyczaj przyjeżdżam później, gdy goście są najedzeni i w dobrym humorze.
W PAKIECIE
min. 150 zdjęć po edycji w elektronicznej galerii w wysokiej rozdzielczości
20 odbitek w rozmiarze 15*23
CENA – 850zł
Link do portfolio https://olenaherasym.pixieset.com/chrzestnikoli/
 
Pakiet 4 cena: 1500 zł
SESJA MAXI – JEDEN DZIEŃ Z ŻYCIA RODZINY (6 GODZIN)
ZAKRES
Spędzam z Wami sześć godzin od momentu ubierania maluszka lub od momentu rozpoczęcia ceremonii chrztu w kościele. Poznaję Was i robię się niewidzialna (tak bym chciała). W tym wyjątkowym dla Waszej rodziny dniu upamiętniam te małe i duże wydarzenia, które sprawiają, że Wasza rodzina jest jedyna w swoim rodzaju.
W PAKIECIE
Otrzymacie min. 300 zdjęć po edycji w elektronicznej galerii na rok
CENA – 1500zł

Albumy zawsze można dopasować do Państwa preferencji przy indywidualnej wycenie.
Państwo wybierają zdjęcia do albumu, wciskając serduszko na zdjęciu w galerii elektronicznej. Pokaże Państwu również wygląd rozkładówek przed finalnym drukiem albumu. Link do wykonywanych wcześniej albumów:
https://olenagreen.pixieset.com/albumy/

Wpłata 30% sumy stanowi rezerwację terminu reportażu.
Proszę pytać o dostępne terminy.
Zapraszam do kontaktu:
Facebook - Olena Herasym Photography

 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Sesje dziecięcą preferuję obrócić za każdym razem w rodzinną. Czas, gdy rodzice są cały czas razem ze swoim dzieckiem/dziećmi, by dziecko nie zostawało przed obiektywem fotografa samo. Gdy tylko nie idzie mowa o zdjęciach do portfolio dla agencji reklamowych. Interakcja między dziećmi a rodzicami jest niezwykłym przeżyciem, które ja lubię obserwować od urodzin dziecka i do głębokiej starości. Nie ważne czy dziecko jest małe czy bardzo dorosłe, zapraszam na sesje rodzinne różne pokolenia.

Uważam, że sesja wnuczka i dziadków jest bardzo osobliwa.

Sesje dziecięcą/rodzinną dzielę na dwie różne: plenerową i studyjną(z użyciem fotograficznych teł i studyjnych świateł).

Cena podstawowa 450 zł.

Przy sesji studyjnej w cenę 450 zł wliczona godzina pracy fotografa, 20 zdjęć i 10 odbitek w rozmiarze 15x23. Każde dodatkowe zdjęcie w cenie 10 zł, dodatkowa odbitka w cenie 2 zł. Przy sesji studyjnej zdjęcia do obróbki mogą Państwo wybierać sami.

Przy sesji plenerowej w cenę 450 zł wliczono ok 2 godzin pracy fotografa, 60 zdjęć i 10 odbitek w rozmiarze 15x23. Przy sesji plenerowej zdjęcia do obróbki preferuje wybierać sama, tak jak często światło na zdjęciu po sesji może różnić się od światła na zdjęciu po obróbce i nie zawsze moje rodziny mogą wyczuć piękno jeszcze nie obrobionego zdjęcia.

Sesje Bożonarodzeniowe lub Wielkanocne. Mogę je robić u Państwa domach w jadalniach przy Waszych stołach czy w sypialnianych łóżkach, w Waszych salonach przy ciepłych kominkach.

Zdjęcia najpierw oddaje w galerii elektronicznej w ciągu miesiąca. Odbitki oddaję ciut później, tak jak drukuję zdjęcia w drukarni pod Rzeszowem i raz na jakiś czas zamawiam odbitki dla wszystkich.
Osobno mogę zrobić albumik w rozmiarze 15x20cm, 32 strony w cenie 115 zł
Album 20x20, 20stron w cenie 225+20zł każda dodatkowa rozkładówka.

Proszę pytać o dostępne terminy.

Zapraszam do kontaktu:
Facebook - Olena Herasym Photography
Instagram - https://www.instagram.com/olenaherasym.photography/
 
Pakiet 2 cena: 450 zł
Sesja Noworodkowa Lifestyle, która przeważnie odbywa się w domu rodzinnym, w miejscach gdzie spędzacie najwięcej czasu.

W cenie 450 zł otrzymają Państwo min.60 zdjęć po edycji,10 odbitek 15*23cm i zdjęcia w linku.  
Pakiet 3 cena: 450 zł
Sesja Noworodkowa w 48godzin, która może odbywać się w szpitaliu lub w domu. Pierwsze chwile maluszka na śiwecie, i różne drobiazgi związane z narodzinami nowego człąnka rodziny mogą być zapamiętane w bardzo naturalny sposób. Spotkanie ze mną nie potrzebuję specjalnych przygotowań. Proszę przygotować ciepłe ręcę obu rodziców, malutki uśmiech i te uczucia, które będą Wam towarzyszyć w tak ważnym dla rodziny czasie.

W cenie 450 zł otrzymają Państwo min.60 zdjęć po edycji, 10 odbitek 15*23cm i zdjęcia w linku.  
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 300 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
Jaki jest cennik usług fotograficznych dla fotografii mieszkań lub domów na sprzedaż?

Koszt sesji ustalam indywidualnie. Orientacyjny cennik dla zdjęć mieszkań i domów na sprzedaż lub wynajem w Warszawie:
- 300 zł - ok. 10 zdjęć, np. małe mieszkanie (kawalerka lub 2 pokoje z kuchnią)
- 400 zł - ok. 15 zdjęć, np. większe mieszkanie, apartament lub mały dom
- 500 zł - ok. 20 zdjęć, np. dom lub duże mieszkanie

Koszt profesjonalnej sesji fotograficznej to drobny wydatek i najbardziej opłacalna inwestycja w całym procesie sprzedaży/wynajmu! Szczególnie w zestawieniu z innymi kosztami, jak reklama, prowizja agencji nieruchomości czy upust cenowy podczas negocjacji z klientem.

Jak samemu ustalić orientacyjną liczbę potrzebnych zdjęć?

Liczba zdjęć zależy głównie od rozkładu wnętrz i aranżacji przestrzeni. Duże, atrakcyjnie zaaranżowane pomieszczenia wymagają większej liczby zdjęć niż mniejsze, puste pokoje. Orientacyjna liczba ujęć dla różnych wnętrz w mieszkaniu lub domu:
- Salon - 2-4 zdjęcia
- Kuchnia - 2-3 zdjęcia
- Sypialnia - 2-3 zdjęcia
- Pokój - 2-3 zdjęcia
- Łazienka - 1-2 zdjęcia
- Korytarz - 1-2 zdjęcia
- Budynek z zewnątrz - 1-3 zdjęcia
- Inne pomieszczenia - 1-2 zdjęcia (np. garderoba, spiżarnia, komórka lokatorska, pralnia, piwnica, basen, garaż, klatka schodowa, winda, strych, balkon, taras, weranda)

Nie zawsze warto pokazywać wszystkie wnętrza! Szczególnie w przypadku dużych domów wybiera się tylko te pomieszczenia, które wyglądają najatrakcyjniej. Wiele serwisów ogłoszeniowych ogranicza liczbę zdjęć, więc wystarczy ok. 20 najlepszych fotografii. Weź też pod uwagę, że nasze mózgi pracują w zaskakujący sposób - na podstawie kilkunastu fotografii wyobrażamy sobie całą nieruchomość tak, jak chcielibyśmy ją widzieć, czyli zwykle korzystniej niż w rzeczywistości. To oznacza, że klient chętniej umówi się na wizytę gdy nie będzie widział wszystkiego...

Jak długo trwa sesja fotograficzna wnętrz?

Przy wykonaniu kilkunastu zdjęć w czterech pomieszczeniach (pokoje, łazienka i kuchnia + korytarz), sesja trwa około jednej godziny, jeżeli wnętrza zostały wcześniej posprzątane i przygotowane. Przy większej liczbie pomieszczeń lub we wnętrzach, które wymagają przygotowania, sesja może potrwać nawet kilka godzin.

Jak należy przygotować wnętrze do zdjęć?

Wnętrze powinno prezentować się możliwie najkorzystniej. Musi być więc solidnie wysprzątane, a wszystkie elementy szklane i połyskujące muszą zostać umyte, aby nie było widocznych zacieków i plam (m.in. okna, szkła, armatura). Zbędne przedmioty należy schować lub wynieść. Uszkodzone lub niekompletne wyposażenie należy wymienić lub naprawić. Stare wnętrza warto odmalować lub nawet gruntownie wyremontować i wystylizować - takie działanie (home stagging) zwiększa zainteresowanie kupujących i podnosi wartość lokalu. W przypadku budynków należy uprzątnąć cały teren otaczający nieruchomość, zgrabić liście, skosić trawnik, odśnieżyć i sprawdzić stan elewacji.  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 150 zł
Pakiet 1 cena: 150 zł
Pakiet wyjściowy obejmuje 10 zdjęć. Często wybieramy na potrzeby zrobienia zdjęcia do CV.
Zdjęcia poddane autorskiej obróbce otrzymujecie Państwo w formie elektronicznej.
Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych ujęć poza pakietem.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 850 - 1500 zł
Pakiet 1 cena: 850 zł
Witam Państwa,
pod fotografią okolicznościową mam na myśli fotografowanie różnorodnych eventów firmowych lub rodzinnych. Wycenę jest przeważnie indywidualna w zależności od ilości godzin trwania eventu i ilości oddanych zdjęć.

Przykładowy pakiet 3 godzin pracy fotografa i 150 zdjęć poddanych obróbce.

Proszę pisać na maila olena.herasym@gmail.com lub na fb https://www.facebook.com/olena.herasym  
Pakiet 2 cena: 1500 zł
6 godzin pracy fotografa i 300 zdjęć poddanych obróbce.

Proszę pisać na maila olena.herasym@gmail.com lub na fb https://www.facebook.com/olena.herasym  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 150 - 450 zł
Pakiet 1 cena: 150 zł
Zapraszam na SESJE PORTRETOWE

Pakiet wyjściowy obejmuję 10 zdjęć.
Zdjęcia poddane autorskiej obróbce otrzymujecie Państwo w formie elektronicznej oraz wydrukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym (format 15x23).
Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych ujęć poza pakietem.

ZAPRASZAM
www.olenaherasym.com  
Pakiet 2 cena: 350 zł
Pakiet klasyczny obejmuję 30 edytowanych zdjęć w galerii elektronicznej.
Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych ujęć poza pakietem.

ZAPRASZAM
www.olenaherasym.com
photo@olenaherasym.com 
Pakiet 3 cena: 450 zł
Pakiet premium obejmuję 60 edytowanych zdjęć w galerii elektronicznej. Cena dodatkowego zdjęcia 20 zł.

Zapraszam do kontaktu:
Facebook - Olena Herasym Photography

 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 450 - 800 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
W cenie 450 zł otrzymają Państwo min.60 zdjęć po edycji.
10 odbitek 15*23cm i zdjęcia w linku.

Zdjęcia możemy wykonywać w plenerze, jak i w studio. W powyższą cenę nie wchodzi koszt wynajmowanego studia, a najczęściej to cena ok 50 zł za godzinę.  
Pakiet 2 cena: 650 zł
W cenie 650 zł otrzymają Państwo wszystkie dobre zdjęcia po edycji.
Album fotograficzny w rozmiarze 20x15 drukowany, ze stronami rozkładającymi się na płasko, link do zdjęć w pełnej rozdzielczości aktywny przez cały rok.  
Pakiet 3 cena: 800 zł
W cenie 800 zł otrzymają Państwo wszystkie dobre zdjęcia po edycji.
Album fotograficzny w rozmiarze 25x25 drukowany, ze stronami rozkładającymi się na płasko, link do zdjęć w pełnej rozdzielczości aktywny przez cały rok.

Zapraszam do kontaktu:
Facebook - Olena Herasym Photography
mail olena.herasym@gmail.com 
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 450 - 800 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Wykonuje sesje lifestyle u Państwa w domu.

W cenie 450 zł otrzymają Państwo min.60 zdjęć po edycji.
10 odbitek 15*23cm i zdjęcia w linku.  
Pakiet 2 cena: 650 zł
W cenie 650 zł otrzymają Państwo wszystkie dobre zdjęcia po edycji.
Album fotograficzny w rozmiarze 10x15 drukowany, ze stronami rozkładającymi się na płasko, link do zdjęć w pełnej rozdzielczości aktywny przez cały rok.
 
Pakiet 3 cena: 800 zł
W cenie 800 zł otrzymają Państwo wszystkie dobre zdjęcia po edycji.
Album fotograficzny w rozmiarze 25x25 drukowany, ze stronami rozkładającymi się na płasko, link do zdjęć w pełnej rozdzielczości aktywny przez cały rok.

Zapraszam do kontaktu:
Facebook - Olena Herasym Photography
mail olena.herasym@gmail.com 
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Witam,
proszę patrzeć na opis fotografii dziecięcej wyżej.


Zapraszam również na stronę: https://www.instagram.com/olenaherasym.photography/  
Fotografia studniówkowa cena: 1000 zł
Pakiet 1 cena: 1000 zł
Witam Państwa,
pod fotografią okoolicznościową mam na myśli fotografowanie różnorodnych eventów firmowych lub rodzinnych. Wycene jest przeważnie indywidualna w zależności od ilości godzin trwania eventu i ilości oddanych zdjęć.

Przykladowy pakiet 6 godzin pracy fotografa i 300 zdjęć poddanych obróbce na płycie DVD w cenie 1000zł.

Proszę pisać na maila olena.herasym@gmail.com lub na fb https://www.facebook.com/olena.herasym  

Opinie klientów

Anna

20 kwietnia 2019

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja przyrodnicza

Bardzo dziękuję za wspaniałą przygodę i naprawdę cudowną atmosferę. Pani Olena jest mega pozytywną kobietą. To była moja pierwsza sesja fotograficzna, a czułam się jak na rozmowie z bliską przyjaćólką. Dziękuję i serdecznie polecam!❤️

Patrycja

01 marca 2019

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Wspaniała osoba, profesjonalna Pani Fotograf. Miałam okazję już dwa razy korzystać z jej usług i za każdym razem spisała się wzorowo. Wysłucha oczekiwań klienta ale i sama dokładnie wie co, kiedy i jak ująć na zdjęciu. Polecam w 100%. Piękne zdjęcia i miła współpraca. Olena jesteś wspaniała w tym co robisz!!! ;) :*

Natalia

15 stycznia 2019

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Oleno, pięknie dziękujemy za współpracę. Jesteś bardzo ciepłą i serdeczną osobą. To powoduję, że podczas robienia zdjęć czuliśmy się bardzo komfortowo i ani przez chwilę nie byliśmy skrepowani. Dziękujemy za uchwycenie wszystkich naszych pozytywnych emocji ;) Pozdrawiamy!

Iza

01 sierpnia 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

fotografia ciążowa

Polecam współpracę z Oleną w 100%! Fotograf z pełną pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na jakość zdjec :) Przepiękne zdjęcia, pamiatka na cale zycie. Świetna współpraca podczas sesji, czuliśmy się bardzo swobodnie :) Nic dodać nic ująć:)

Edyta

29 grudnia 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Pani Olena fofografowała chrzest mojego synka. Zdjęcia przecudowne, pełen profesjonalizm i super podejście. Zdjęcia widać, że wykonane z wielką pasją i bardzo starannie. Polecam z całego serca Panią Olenę jako fotografa ????

Monika

29 grudnia 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Z czystym sumieniem moge polecić Panią Olene. Pani Olena uwieczniła dzień chrztu naszej coreczki na przepieknych fotografiach. Była z nami praktycznie przez cały dzień od samego rana w domu kiedy zbierali sie goście i ubieralismy maluszka, poprzez mszę w kościele a także na sali gdzie był obiad dla gości. Zrobiła nam rowniez piękne zdjęcia w zieleni. Każdy z gości ma pamiątkowe zdjęcia z naszą córką. A album który wykonała potem Pani Olena ze zdjęć z chrzcin jest śliczny i piękny. A jakość papieru jest rewelacyjna i raczej nie do zdarcia.

Ola

13 grudnia 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

fotografia ciążowa

Pierwsza nasza sesja, a wyszło super! Pamiątka na całe życie, profesjonalne podejście, miła atmosfera i co najważniejsze bardzo ładne zdjęcia, polecam

marzenula

13 grudnia 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja dziecięca

100% zadowolenie! sesja z Pania Olena to byla czysta przyjemnosc! Zadanie bylo trudne... ale Pani Olena swietnie poradzila sobie z uchwyceniem moich rozbrykanych pociech.Fotki wyszly rewelacyjnie! Bardzo szybka realizacja zlecenia, pelne wsparcie w wyborze/obrobce zdjec. Mysle, ze to nie byla nasza jedyna sesja :) POLECAM!! i dziekuje Pani Oleno :)

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane