logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Jakub Ćwiklewski - Fotograf fotograf ślubny

O mnie

W ofercie ślubnej znajdują się zdjęcia z przygotowań, ceremonii ślubnej, wesela oraz zdjęcia plenerowe – zazwyczaj innego dnia niż dzień ślubu. W skład pakietu finalnego wchodzą zdjęcia w kolorze i czarno-bieli na płytach DVD w indywidualnym opakowaniu, film ze zdjęć, grawerowany pendrive ze wszystkimi zdjęciami oraz fotoalbum. Postaram się sprawić abyście za każdym razem, gdy będziecie wracać do tych zdjęć na nowo przeżywali ten czas pełen wzruszeń i emocji.
Logo
Jakub Ćwiklewski - Fotograf   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2750 zł - Jakub Ćwiklewski - Fotograf
Pakiet 1
W ofercie ślubnej znajdują się zdjęcia z przygotowań, ceremonii ślubnej, wesela oraz zdjęcia plenerowe – zazwyczaj innego dnia niż dzień ślubu. W skład pakietu finalnego wchodzą zdjęcia w kolorze i czarno-bieli na płytach DVD w indywidualnym opakowaniu, film ze zdjęć, grawerowany pendrive ze wszystkimi zdjęciami oraz fotoalbum.
Postaram się sprawić abyście za każdym razem, gdy będziecie wracać do tych zdjęć na nowo przeżywali ten czas pełen wzruszeń i emocji. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane