logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Cyfrowi.pl Fotografia Rafał Gronecki fotograf ślubny

O mnie

Oferuję wykonanie zdjęć ślubnych, zdjęć z uroczystości rodzinnych (chrzty, sesje komunijne, sesje rodzinne, jubileusze), eventów firmowych, wydarzeń społecznych, sportowych, balów szkolnych i innych. Posiadam uprawnienia do fotografowania w obiektach sakralnych.
Logo
Cyfrowi.pl Fotografia Rafał Gronecki   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1600 zł - Cyfrowi.pl Fotografia Rafał Gronecki
Pakiet 1
Oferuję wykonanie zdjęć n w zakresie: przygotowania, błogosławieństwo rodziców, ceremonia w kościele oraz przyjęcie weselne do oczepin włącznie.
Cena obejmuje obsługę fotografa w mojej osobie od przygotowań do godzin 01:00-02:00 i materiał końcowy w skład którego wchodzi:

1) Płyta DVD z indywidualnym nadrukiem, w ozdobnym etui zawierająca min.400 zdjęć wysokiej rozdzielczości, poddanych obróbce i przygotowanych do prezentacji i wydruku.

2) Odbitki 15x21cm w ilości 30szt.

Opcje dodatkowe:

- plener w dniu ślubu - 200pln;

- plener narzeczeński - 600pln;

- plener ślubny w dniu innym niż dzień ślubu - 600pln;

- fotoksiążka o rozmiarach strony 30x30cm(10 stron) - 400-450pln. Mniejsza fotoksiążka o rozmiarach strony 20x20cm, 20stron to koszt ok.200pln. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane