Logo
O mnie

Moja firma istnieje od 2015 roku, jednak sam jako fotograf działam już od około 8 lat. Specjalizuję się w fotografii rodzinnej. Wykonuję takie sesje jak sesje ciążowe, dziecięce, rodzinne a także noworodkowe. Moją podstawową zasadą jest zadowolenie klienta - klient płaci za sesję tylko wtedy, jeżeli jest zadowolony z jej wyników. Przykładam szczególną uwagę do wymagań klienta - przed sesją ustalamy jakich zdjęć klient oczekuje, oglądamy przykładowe realizacje zarówno moje jak i dostępne w sieci. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją ofertą oraz moimi dotychczasowymi realizacjami.

Maciej Plewicki Fotografia KONTAKT

Fotografia dziecięca cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Podstawowy pakiet zawiera 10 profesjonalnie obrobionych zdjęć, do wyboru przez klienta z większej ilości. Sesja trwa około 2 godzin. Zdjęcia są do pobrania w wersji elektronicznej bezpośrednio po wyborze. Zdjęcia wykonuję dojeżdżając do domu klienta, w plenerze lub dodatkowo wynajętym studio.
Zapraszam do zapoznania się z przykładowymi realizacjami na stronie www.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Podstawowy pakiet zawiera 10 profesjonalnie obrobionych zdjęć, do wyboru przez klienta z większej ilości. Sesja trwa około 2 godzin. Zdjęcia są do pobrania w wersji elektronicznej bezpośrednio po wyborze. Zdjęcia wykonuję dojeżdżając do domu klienta, w plenerze lub dodatkowo wynajętym studio dając przyszłej mamie niezbędny komfort.
Zapraszam do zapoznania się z przykładowymi realizacjami na stronie www.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Podstawowy pakiet zawiera 10 profesjonalnie obrobionych, wybranych z większej ilości przez klienta zdjęć do pobrania w wersji elektronicznej bezpośrednio po wyborze przez klienta. Sesja trwa około 2 godzin. Zdjęcia wykonuję dojeżdżając do domu klienta, bądź w plenerze. Przykładowe realizacje na stronie www.  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Podstawowy pakiet zawiera 10 profesjonalnie obrobionych, wybranych z większej ilości przez klienta zdjęć do pobrania w wersji elektronicznej bezpośrednio po wyborze przez klienta. Zdjęcia wykonuję dojeżdżając do domu klienta co daje dziecku odpowiedni czas i komfort. Sesja trwa około 2-3 godzin z czego część to przygotowania - tak aby dziecko odczuło jak najmniej dyskomfortu. W ciepłym okresie możliwe jest wykonanie sesji w plenerze. Przykładowe realizacje na stronie www.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane