Logo
O mnie

Uwielbiam zatrzymywać w kadrach ulotne chwile, emocje, codzienność. . . Fotografuję od ponad 8 lat... Używam sprzętu fotograficznego marki NIKON, wspomagam się lampą zewnętrzną SB800. Zdjęcia poddaję profesjonalnej, autorskiej obróbce oraz retuszowi. Fotografowanie dzieci w każdym wieku to nie lada wyzwanie, z którym mierzyłam się już wielokrotnie. Jestem doświadczoną mamą a także świetnym fotografem... Sesje dziecięce wykonuję w swoim studio. Moją pasją jest także fotografia ślubna. Jako fotograf ślubny nie reżyseruję zdarzeń, staram się utrwalić wszystkie najważniejsze momenty, aby powrót do fotografii za każdym razem wywoływał wzruszenie... Podane Więcej

Hanna Derecka KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 400 - 1600 zł
Pakiet 1 cena: 600 zł
1. PAKIET BIAŁY - 600 zł
Reportaż z przygotowań, ceremonia, życzenia po ceremonii czyli ok 4 godz pracy. Zdjęcia 200 szt oddaję na płycie DVD w dwóch formatach, po wstępnej obróbce oraz retuszu. Ok najlepszych 30 ujęć poddanych dokładnej obróbce, gotowych do wywołania. 
Pakiet 2 cena: 850 zł
2. PAKIET SREBRNY - 850 zł
Reportaż z przygotowań, ceremonia, życzenia po ceremonii, wesele ok 2 godz, czyli ok 6 godz pracy fotografa. Zdjęcia 400 szt oddaję na płycie DVD w dwóch formatach, po wstępnej obróbce oraz retuszu. Ok najlepszych 50 ujęć poddanych dokładnej obróbce, gotowych do wywołania. 
Pakiet 3 cena: 1400 zł
3. PAKIET ZŁOTY - 1300 zł
Reportaż z przygotowań, ceremonia, życzenia po ceremonii, wesele do oczepin, czyli ok 10-11 godz pracy fotografa. Zdjęcia min 600 szt oddaję na płycie DVD w dwóch formatach, po wstępnej obróbce oraz retuszu. Ok najlepszych 80 ujęć poddanych dokładnej obróbce, gotowych do wywołania.

 
Pakiet 4 cena: 1600 zł
4. PAKIET BRYLANTOWY - 1500 zł
Reportaż z przygotowań, ceremonia, życzenia po ceremonii, wesele do oczepin, czyli ok 10-11 godz pracy fotografa. Dodatkowo sesja plenerowa w dniu ślubu bądź w innym dniu - 2-3 godziny pracy fotografa. Zdjęcia min 800 szt oddaję na płycie DVD w dwóch formatach, po wstępnej obróbce oraz retuszu, w cenie koszt dojazdu do pary młodej. Ok najlepszych 100 ujęć ze ślubu i wesela oraz 30 z pleneru poddanych zostaje dokładnej obróbce, gotowych do wywołania. 
Pakiet 5 cena: 400 zł
5. SESJA PLENEROWA
W innym dniu. Oddaję płytę DVD z ok 120 zdjęć poddanych wstępnej obróbce. Ok 30 najlepszych ujęć poddanych dokładnej obróbce i retuszowi, są gotowe do wywołania. 
Zdjęcie
Zdjęcie
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 100 - 260 zł
Pakiet 1 cena: 120 zł
1. Sesja dziecięca, ciążowa, noworodkowa w studio.
Ok 1,5 - 2 godziny pracy fotografa w plenerze. Zachęcam do realizacji sesji wszelkiego rodzaju w plenerze. Sesje takie dają nieskończenie wiele możliwości aranżacji, zdjęcia są unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Mogę wybrać miejsce sesji, ale otwarta jestem także na Państwa propozycje. Oddaję płytę DVD z ok 15 ujęciami, z których każde poddaję profesjonalnej obróbce i retuszowi.
 
Pakiet 2 cena: 260 zł
2. Sesja dziecięca, ciążowa, noworodkowa w domu klienta.
Ok 2-3 godziny pracy fotografa w domu klienta. Możliwa jest także realizacja sesji zdjęciowej u Państwa w domu. Jest to wygodna alternatywa dla rodziców noworodków i młodszych dzieci, które trzeba często karmić, przewinąć, przytulić bądź uspokoić. Rytm dnia maleństwa jest w tym przypadku sprawą nadrzędną i ja się w pełni do tego rytmu dostosuję. Sesja tego rodzaju wymaga jedynie dobrze naświetlonej przestrzeni w Państwa domu np. miejsca koło okna. Podczas sesji noworodkowej preferuję światło naturalne, ponieważ jest łagodne i plastyczne, idealne do wydobycia niewinności i delikatności maluszka. Na zdjęciach możecie dołączyć Państwo do dzieci. Takie portrety emocjonalne to przepiękna pamiątka, a dobrze znane otoczenie sprawia, że rodzina czuje się komfortowo i zachowuje naturalnie, czego efektem są wyjątkowe kadry. Oddaję płytę DVD z ok 20 ujęciami, z których każde poddaję profesjonalnej obróbce i retuszowi.
 
Pakiet 3 cena: 100 zł
3. Mini sesja plenerowa
Idealny wybór dla osób, które chcą zrobić prezent bliskiej osobie lub potrzebują kilka profesjonalnych, pięknych ujęć. Oddaję płytę DVD z 10 ujęciami, po retuszu, gotowymi do wywołania plus odbitki 10 na 15cm. 
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 50 - 120 zł
Pakiet 1 cena: 120 zł
1. Sesja narzeczeńska lub indywidualna portretowa w plenerze.
Ok 1,5 - 2 godziny pracy fotografa w plenerze. Zachęcam do realizacji sesji wszelkiego rodzaju w plenerze. Sesje takie dają nieskończenie wiele możliwości aranżacji, zdjęcia są unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Mogę wybrać miejsce sesji, ale otwarta jestem także na Państwa propozycje. Oddaję płytę DVD z ok 10 ujęciami, z których każde poddaję profesjonalnej obróbce i retuszowi i gotowe do wywołania.
 
Pakiet 2 cena: 50 zł
2. Mini sesja plenerowa
Idealny wybór dla osób, które chcą zrobić prezent bliskiej osobie lub potrzebują kilka profesjonalnych, pięknych ujęć. Oddaję płytę DVD z 5 ujęciami, po retuszu, gotowymi do wywołania.  

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane