logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

FOTOSTAR fotograf ślubny

O mnie

Fotografią zajmuję się od 2009 roku. Fotografię zaczynałem od fotografii lotniczej, która nie należy do najłatwiejszych. Dziś jestem jestem jednym z kilku fotografów współpracujących z lotniskiem Szczecin Goleniów, moje fotografie można ujrzeć w prasie związanej z lotnictwem, w książce "Lotniska w Polsce" oraz w wielu innych wydawnictwach. Od pewnego czasu zajmuje się nietypowymi zleceniami takim jak fotografia ślubna, fotografia portretowa i na zamówienie.
Logo
FOTOSTAR   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1400 zł - FOTOSTAR
Pakiet 1
Fotografia ślubna oddaje najpiękniejsze chwile z ceremonii zaślubin. Oferuję dla Państwa fotografie od przygotowań do ślubu aż po sam jej kres wraz z sesją plenerową. Każda oferta omawiana jest indywidualnie a cena usługi uzależniona jest od Państwa oczekiwań. 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 10 zł - FOTOSTAR
Pakiet 1
Planujesz wzbogacić swój album domowy, portfolio lub chcesz stawiać kroki w modelingu? Ze mną to nie problem. Oferuję każdy typ fotografii portretowej: w domu, w plenerze oraz specjalne zamówienia 
Pokaż więcej
Fotografia studniówkowa cena: 500 zł - FOTOSTAR
Pakiet 1
Studniówka w życiu jest tylko raz więc jeżeli chcecie mieć pamiątkowe ujęcia z tego wydarzenia to znaleźliście się we właściwym miejscu. Oferuję fotografie z balu oraz wspólne klasowe pamiątkowe. 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane