logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

RFOTO.NET fotograf ślubny

O mnie

Profesjonalną fotografią ślubną zajmuję się od lat. Przez ten czas zaufało mi sporo nowożeńców, często niezdecydowanych oraz ludzi z wielką wyobraźnią. Pracuję na sprzęcie marki Nikon - profesjonalnych, pełnoklatkowych aparatach i wysokiej klasy obiektywach. Jak fotografuję? * dyskretnie, ale dynamicznie * fotografuję plany ogólne, zbliżenia, portrety, detale, ruch, szaleństwo imprezy, emocje, podkreślam klimat... * staram się przewidywać zwroty akcji * nie ograniczam ilości wykonanych zdjęć.


Logo
RFOTO.NET   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2300 zł - RFOTO.NET
Pakiet 1
Proponuję trzy podstawowe pakiety fotografowania szczegółowo opisane na mojej stronie internetowej http://www.rfoto.net/oferta.html.
Największy z nich - pakiet duży - obejmuję fotografowanie od przygotowań do końca oczepin oraz sesję plenerową na którą umawiamy się w innym dniu.
Otrzymujecie Państwo ok 400 najlepszych i profesjonalnie obrobionych zdjęć, zapisanych na bardzo wysokiej jakości płycie DVD z nadrukowaną grafiką przygotowaną specjalnie dla Was. Do tego dołączone są odbitki m.in. format A4 na ekskluzywnym papierze Ultra Glossy 300g/m2 oraz format 13x18 a ich ilość ustalimy indywidualnie podczas rozmowy na którą serdecznie zapraszam :)  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane