logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

SALON FOTO Tadeusz Parafiniuk fotograf ślubny

O mnie

"Profesjonalizm dla wszystkich klientów" oto postępowanie które sobie narzuciłem i które staram się wypełniać otwierając codziennie rano drzwi zakładu. Kiedy podjąłem decyzję o rozszerzeniu działalności, uświadomiłem sobie, że jedyne czym będę mógł konkurować na rynku foto w Białej Podlaskiej to pełny profesjonalizm i najwyższa jakość oferowanych usług. SALON FOTO dysponuje w pełni profesjonalnym sprzętem foto i sprzętem studyjnym. A fakt, że studiowałem fotografię zapewnia wszechstronne umiejętności i możliwość zaspokojenia gustu każdego klienta.
Logo
SALON FOTO Tadeusz Parafiniuk   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1100 zł - SALON FOTO Tadeusz Parafiniuk
Pakiet 1
Fotografia ślubna to ważny komponent naszych usług. Staramy się każdego klienta traktować indywidualnie i spełnić w 100% jego oczekiwania. Wykonujemy zarówno reportaż ślubny, fotografie w plenerze jak i zdjęcia studyjne. U nas możesz także wywołać wszystkie zdjęcia na co otrzymasz dodatkowy rabat. Można także zamówić fotoksiążkę lub album fotograficzny wywołany na prawdziwym papierze fotograficznym i estetycznie oprawiony. 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 100 zł - SALON FOTO Tadeusz Parafiniuk
Pakiet 1
Sztuka dobrego portretu to moim zdaniem przedstawienie portretowanej osoby taką jaką jest. Ta prawda – z pozoru oczywista, jest jednocześnie najtrudniejszą do osiągnięcia. Zdjęcie portretowe tym różni się od dokumentacyjnego, że stara się oddać wygląd ale i charakter przedstawionej na nim osoby. Dobór właściwej pozy, kompozycji obrazu, światła czy stroju pomagają w osiągnięciu tego celu. Ale równie ważna jest kwestia psychologii. Bez wyrobienia sobie przez fotografa zdania na temat osobowości portretowanej osoby, wykonanie dobrego portretu nie jest możliwe.
Staram się w portretach które robię „odkryć” jakiś fragment osobowości modela, przedstawić go z częścią jego „ego”. Czy mi się to udaje? – na to pytanie odpowiada widz patrzący na portret. 
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 50 zł - SALON FOTO Tadeusz Parafiniuk
Pakiet 1
Cena uzależniona jest od rodzaju papieru i wielkości wydruku. 
Pokaż więcej
Fotografia pogrzebowa cena: 90 zł - SALON FOTO Tadeusz Parafiniuk
Pakiet 1
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane