Logo
O mnie

Jesteśmy duetem fotografów. Opowiadamy historie miłosne. Profesjonalny warsztat fotograficzny służy nam do chwytania emocji i subtelności w relacjach międzyludzkich - tego, co ciągle się zmienia, często nie wystarczająco zauważone. Pomożemy Wam docenić i pięknie wyeksponować siebie i ważne dla Was chwile. Stworzymy pamiątkowe zdjęcia, do których będziecie chcieli wracać z dużą radością! Fotografowanie to według nas bardzo poważne zadanie, które oznacza współtworzenie historii i wspomnień - tego, jak będziecie pamiętać ważne wydarzenie w Waszym życiu! Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i autorsko. Lubimy robić zdjęcia w stylu reporterskim i Więcej

Studio JEDNO TO ZA MAŁO - Miszkurka & Ogrodzki KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 3400 zł
Pakiet 1 cena: 3400 zł
Stworzymy fotograficzną opowieść - pełny fotoreportaż z dnia Waszego ślubu.

Sfotografujemy ceremonię i wesele do północy, a w czasie dnia zrealizujemy krótką sesję w plenerze, która będzie dla Was miłym odpoczynkiem w tym wyjątkowym, ale też wymagającym dniu. Najchętniej zaczniemy Wam towarzyszyć już podczas przygotowań.

Otrzymacie ok. 250-400 profesjonalnie obrobionych fotografii, które otrzymacie najpóźniej 3 tygodnie po dniu ślubu. Zdjęcia udostępnimy w eleganckiej galerii internetowej, dzięki której łatwo i szybko podzielicie się nimi z Waszymi gośćmi.

Później chętnie stworzymy dla Was specjalnie zaprojektowaną pamiątkę w postaci materialnej - będziecie mogli dokupić album lub odbitki, abyście mogli cieszyć się zdjęciami nie tylko przed świecącymi ekranami. 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 800 zł
Pakiet 1 cena: 800 zł
Zrealizujemy dla Was sesję narzeczeńską, partnerską, miłosną.

Spędzimy razem czas, zazwyczaj ok. 2-3h. To może być miły początek Waszej randki! W plenerze lub w miejscu, które lubicie, które jest dla Was ważne lub po prostu gdzie chcielibyście mieć zdjęcia.

Otrzymacie min. 30 elegancko przygotowanych i obrobionych zdjęć w dużej rozdzielczości. Te zdjęcia otrzymacie w ładnych odbitkach formatu pocztówki, a nieco szerszy zbiór przekażemy Wam w formie elektronicznej.

W cenie 1200 zł zrealizujemy sesję całodzienną, w kilku lokalizacjach, niekoniecznie blisko Waszego domu!

UWAGA - jeśli rezerwujecie fotoreportaż ślubny, sesję plenerową otrzymacie z 50% rabatem! 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane