logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Photoolga fotograf ślubny

O mnie

Fotografia to stała się dla mnie niezmiernie ważna. To Coś dzięki czemu za każdym razem gdy biorę aparat do ręki, staję się innym człowiekiem. To Coś niesamowitego w każdym wymiarze, dzięki czemu mogę pokazać świat widziany moim sercem. Te wszystkie dobre emocje chcę oddać z każdym naciśnięciem spustu migawki. Pracuję na sprzęcie firmy Nikon: Nikon D800 i D700 + obiektywy: NIKKOR 70-200mm f/2.8G AF-S VR + NIKKOR AF-S 50mm f/1.4G + AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED Zawsze pracuje ze mną drugi fotograf, co pozwala na niebanalne spojrzenie w każdym momencie. Jestem certyfikowanym fotografem ślubnym. Ukończyłam Kurs Liturgiczny w zakresie fotografowania i filmowania Więcej
Logo
Photoolga   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1600 - 2400 zł - Photoolga
Pakiet 1
Młoda para w tym dniu wygląda zjawiskowo i takie muszą być fotografie: zjawiskowe, niesamowite, ujmujące. Ujmujące za serce po latach spędzonych wspólnie, niesamowite dla wnuków, którzy odnajdą je w zakamarkach babcinych tajemnic. W tym dniu jesteście tylko dla siebie i to znajdziecie na zdjęciach.

Zawsze pracuje ze mną drugi fotograf, co pozwala na niebanalne spojrzenie w każdym momencie. Możecie skorzystać z kilku zaproponowanych pakietów lub skomponować swój. To Wy jesteście reżyserami Tego Dnia.

Pakiet PICCOLO
Fotoreportaż obejmujący czas od błogosławieństwa do pierwszych dwóch godzin przyjęcia. Zdjęcia plenerowe wykonywane w tym samym dniu. 
Pakiet 2
Pakiet MEDIO
Fotoreportaż obejmujący cały dzień od przygotowań do oczepin. Zdjęcia plenerowe wykonywane w tym samym dniu. Obecność drugiego fotografa. 
Pakiet 3
Pakiet PIENO
Fotoreportaż obejmujący cały dzień od przygotowań do oczepin. Zdjęcia plenerowe wykonywane w innym dniu. Obecność drugiego fotografa. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane