logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Mateusz Sukowski fotograf ślubny

O mnie

MATEUSZ SUKOWSKI – Technik fotografii cyfrowej. Specjalista fotografii reportażowej. Członek stowarzyszenia Polskich Zawodowych Fotoreporterów Prasowych. Powiązany z fotografią od 15 roku życia. Kształcący się pod okiem profesjonalistów z dziedziny sztuki fotografii. Działacz stowarzyszeń fotografów i miłośników fotografii cyfrowej. Fotograf filmowy. Polski fotograf gwiazd i polityków. Wszystkie moje osiągnięcie mogę osobiście udokumentować na prośbę klienta.


Logo
Mateusz Sukowski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna - Mateusz Sukowski
Pakiet 1
FOTOGRAFIA ŚLUBNA - Jest to jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu. Każda para chce czuć się pięknie i olśniewająco. Moim celem jest zadbanie o to, aby ten wyjątkowy dzień Państwa życia doskonale zapisał się w historii opowiedzianej zdjęciami, które mam nadzieje poruszą Wasze jak i waszych bliskich serca.

Proponuje przygotowania do ślubu, kościół, wesele jak i plener. 
Fotografia komunijna - Mateusz Sukowski
Pakiet 1
Oferuje Państwo zapis w postaci fotografii z tak szczególnego dnia jakim jest Pierwsza Komunia Święta. Opowiem całą uroczystość pięknymi zdjęciami. Zróbmy dziecku i sobie pamiątkę na całe życie.  
Fotografia reklamowa - Mateusz Sukowski
Pakiet 1
Proponuje Państwu zawodowe packshoty jak i zdjęcia reklamowe na najwyższym poziomie. Bogato wyposażone studio jak i sprzęt pozwalają sprostać Państwa oczekiwaniom. Proponuje zdjęcia na różnych tłach oraz dodatkach. 
Pokaż więcej
Fotografia sportowa - Mateusz Sukowski
Pakiet 1
Wykonam dla Państwa reportaż z każdej dziedziny sportu. Zapewniam zdjęcia ostre jak brzytwa. Mój sprzęt pozwoli sprostać Państwa oczekiwaniom. Wykonam zdjęcia bardzo szybkie jak i zdjęcia statyczne. 
Fotografia przyrodnicza - Mateusz Sukowski
Pakiet 1
Wzbogacę Państwa o zdjęcia przyrodnicze na najwyższym poziomie. Zbiór moich dotychczasowych prac wygrywał niejedne konkursy w dziedzinie fotografii przyrodniczej. 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca - Mateusz Sukowski
Pakiet 1
Oferuje przepiękną pamiątkę na całe życie zarówno dla rodziców jak i samego dziecka. Fotografia dzieci to jedna z najtrudniejszych a zarazem najpiękniejszych dziedzin fotografii. Po latach każdy z nas chciałby móc zobaczyć jakim był za swojego dzieciństwa. Możliwość powrócenia poprzez fotografie do dawnych wspomnień jest wyjątkowa. 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa - Mateusz Sukowski
Pakiet 1
Oferuje wykonanie fotografii portretowej dla wzbogacenia Państwa portfolio jak i zbudowanie przy mojej pomocy całości własnego portfolio. Proponuje zdjęcia w plenerze czy w profesjonalnym studiu fotograficznym.  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna - Mateusz Sukowski
Pakiet 1
Oferuje Państwu wykonanie fotografii artystycznej. Fotografie mogą pozwolić wczuć się w przekaz fotografa oraz otworzyć nowe spojrzenia na świat. 
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna - Mateusz Sukowski
Pakiet 1
Specjalizuje się w fotografii komercyjnej gwiazd, planach filmowych, planach seriali. Wykonam dla Państwa zdjęcia z planów, imprez, eventów.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa - Mateusz Sukowski
Pakiet 1
Proponuje pełen zapis fotografii ciążowej. Jest to nie tylko pamiątka dla nas ale również w przyszłości dla dziecka. Wykonam sesje ciążową na najwyższym poziomie. 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane