logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

FOTO DALUX profesjonalne studio fotografii dziecięcej fotograf dziecięcy

O mnie

Profesjonalnie wyposażone studio fotografii dziecięcej, to miejsce, gdzie czas zatrzymuje się w niezapomnianych kadrach. Posiadamy dużo różnych scenografii, dodatków, a dla młodszych modeli - mnóstwo rekwizytów i strojów. W ofercie są również sesje plenerowe, rodzinne, reportaże z chrztu, urodzin itp... Zapraszamy !
Logo
FOTO DALUX profesjonalne studio fotografii dziecięcej   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia dziecięca cena: 150 - 250 zł - FOTO DALUX profesjonalne studio fotografii dziecięcej
Pakiet 1
Każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego zasługuje na wspaniałą pamiątkę. Swoim zaangażowaniem i pasją sprawiam, że sesja będzie nie tylko pięknym wspomnieniem, ale także frajdą dla najmłodszych.
Zapraszam wszystkich rodziców ze swoimi pociechami :) 
Pakiet 2
Zapraszamy wszystkich Rodziców ze swoimi pociechami na MINI SESJE ŚWIĄTECZNE. W tym roku nasze studio zamienia się w przepiękną bajkową, zimową krainę, ale nie zabraknie również Waszych ulubionych ujęć świątecznych. Do Waszej dyspozycji mamy świąteczne akcesoria i czapki, dla maluszków klimatyczne przebranka, a dla dziewczynek przepiękne tiulowe kreacje. Istnieje też możliwość rozszerzenia sesji o dodatkowe scenerie. Zapraszamy bardzo serdecznie. Ilość miejsc ograniczona. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane