logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotograf Ślubny Jacek Korzeniewski fotograf ślubny

O mnie

Moja oferta ślubna skierowana jest do wszystkich par, które cenią sobie jakość, styl i kompozycję. Skomponowałem ją dla Was w trzech pakietach dopasowanych do współczesnych oczekiwań. W każdym z pakietów znajduje się piękna, zszywana fotoksiążka drukowana na bardzo przyjemnym w dotyku i trwałym papierze, którą wykonuje dla mnie najlepsza w Polsce drukarnia specjalizująca się w tego typu produktach. Do wyboru macie również formę zapisu Waszych fotografii – płyty DVD lub stylowy pendrive w bardzo ładnych i wytrzymałych etui z nadrukami. Każdy z pakietów możemy oczywiście skomponować tak by odpowiadał w pełni Waszym oczekiwaniom.
Logo
Fotograf Ślubny Jacek Korzeniewski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2400 zł - Fotograf Ślubny Jacek Korzeniewski
Pakiet 1
Profesjonalna fotografia ślubna. Zobacz jak fotografuje się emocje.
Wasz piękny ślub i wesele wymagają odpowiedniego uwiecznienia i odpowiedniego podejścia do Pary Młodej, a sesja ślubna w plenerze powinna być przyjemnością. Tego wszystkiego możecie spodziewać się po współpracy ze mną. Zdjęcia ślubne to moja pasja, a jako fotograf ślubny gwarantuję oryginalne podejście do każdego ślubu i sesji. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane