logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Wiktor Baron Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Witam! Cieszę się, że odwiedziłeś moją autorską stronę internetową, gdzie prezentuję efekty swojej pracy. Jestem miłośnikiem gór i moją fascynację staram się przedstawić za pomocą zdjęcia. Specjalizuję się w fotografii krajobrazowej, choć mam również doświadczenie w fotografii prasowej. Moja przygoda z aparatem rozpoczęła się kilka lat temu, jednak piękno gór poznałem dużo wcześniej. Kiedy jako dziecko stawiałem pierwsze kroki na Beskidzkich szlakach, zaszczepił się w moją świadomość podziw oraz wielki szacunek do natury. Z biegiem lat przemierzyłem setki kilometrów górskich ścieżek i postanowiłem dokumentować swoje wędrówki. Początkowo Więcej
Logo
Wiktor Baron Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2500 zł - Wiktor Baron Fotografia
Pakiet 1
Szanowny Kliencie.

Fotografią portretową zajmuję się od wielu lat, lecz głównie skupia się ona sesjach wizerunkowych. Moje początki z fotografowaniem ludzi są związane w fotografią prasową, współpracowałem z wieloma redakcjami oraz uczestniczyłem w wielu wydarzeniach na najwyższym szczeblu Państwowym. Dzięki takiemu doświadczeniu potrafię bardzo szybko reagować w dynamicznym środowisku aby uwiecznić w przepiękny sposób Wasze najpiękniejsze chwile w dniu ślubu. Fotografuję dla osób i firm, które cenią sobie najwyższą jakość oraz doskonałe przedstawienie najważniejszych wydarzeń na zdjęciach. Zlecenia wykonuję głównie na terenie województwa małopolskiego, tj. w Zakopanym, Szczawnicy, Piwnicznej Zdroju, Nowym Sączu oraz Krynicy Górskiej. Podejmuję również zlecenia na terenie całej Polski, lecz wiąże się to z większym kosztem wykonania sesji ślubnej. Fotografuję wszelkiego rodzaju uroczystości, komunie, chrzciny, studniówki, a jeśli szukasz fotografa ślubnego to idealnie trafiłeś. Niżej prezentuję przykładowy cennik, w celu ustalenia dokładnej kwoty za zlecenie zapraszam do kontaktu.  
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 600 zł - Wiktor Baron Fotografia
Pakiet 1
Szanowni Państwo,

Od wielu lat w kręgu moich zainteresowań znajduje się fotografia architektury oraz fotografia wnętrz. Jest to związane z moją pasją do uwieczniania starej zabudowy – w szczególności zamków oraz drewnianych zabytków na terenie całej Polski. Jako profesjonalny fotograf, wiem dobrze, w jaki sposób przedstawić obiekt, aby zainteresować nim potencjalnego klienta.  
Pakiet 2
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane