Logo
O mnie

Jesteśmy parą fotografów. Śluby oraz inne ważne wydarzenia fotografujemy od kilku lat na dwa aparaty, starając się uchwycić moment tej samej chwili w różnym spojrzeniu. Zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę pełni fotograf, wykonując reportaż ślubny jak i inne reportaże, tak istotne dla każdego z Państwa, bo to od nich zależy czy tę jedyną atmosferę, która tego dnia Państwu towarzyszy, będą Państwo odczuwać patrząc na zdjęcia po wielu latach. Oczywiście fotografią zajmujemy się nie tylko na " niedzielę ". Jest ona naszym codziennym i nierozłącznym aspektem życia, w którym cały czas się rozwijamy, uczymy odkrywając i napotykając na nowe Więcej

Foto Opuss Fotografia KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 1600 zł
Pakiet 1 cena: 1600 zł
Pakiet obejmuje obecność dwóch fotografów w dniu ślubu od momentu przygotowań do godz. 1.00 oraz sesję plenerową wykonywaną wedle życzenia Pary Młodej w dniu ślubu lub w innym dniu po ślubie. W pakiecie otrzymają Państwo pendrive z nagranymi zdjęciami oraz 20 odbitek 15x23 z pleneru ślubnego umieszczone w opakowaniu. Wszystkie wydruki najwyższej jakości.
Podana powyżej cena dotyczy pakietu podstawowego i należy doliczyć do niej koszty dojazdu. Dostępne są również inne pakiety opisane na naszej stronie www.foto-opuss.manifo.com Zapraszamy i zachęcamy do kontaktu telefonicznego :)
 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Wykonujemy również indywidualne sesje dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców.  
Fotografia dziecięca cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
 
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Zapraszamy również zakochane pary do udziału w sesjach narzeczeńskich.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 1 zł
Pakiet 1 cena: 1 zł
Na pewno nie jedna i nie jeden z Was chciałaby mieć piękne zdjęcia portretowe, a ma poczucie, że nie jest prawdziwym modelem. My zapraszamy przed nasze obiektywy te osoby, które modelami/modelkami nie są. Postaramy się udzielić Wam odpowiednich wskazówek podczas sesji i zapewnić luźną atmosferę.
Więcej zdjęć na naszej stronie internetowej.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane