logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Forest Studio Photography Kamila Pawłowska fotograf ciążowy

O mnie

Miłość, niewinność, prawda. Wierzę, że dzieci są ucieleśnieniem wszystkich tych rzeczy. Odbierają otaczający je świat autentycznie i z tylko dla siebie znaną radością. Są niewinne, bez uprzedzeń, kochają bezwarunkowo. Każde dziecko jest doskonałe i niepowtarzalne. Swoimi zdjęciami chcę uchwycić czystą miłość jaką są obdarzone, nawet przed pojawieniem się na świecie. Dzieci rosną tak szybko. Chcę, więc zatrzymać te chwile. Chwile cudownej radości i ciekawości świata, tak cenne i wspominane przez całe życie. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do zobaczenia :) Kamila Pawłowska


Logo
Forest Studio Photography Kamila Pawłowska   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Sesja ciążowa cena: 300 zł - Forest Studio Photography Kamila Pawłowska
Pakiet 1
Cena 300zł, zawiera:

10 wyselekcjonowanych najlepszych ujęć z sesji, poddanych starannej obróbce i zapisanych na płycie CD w formatach do druku, do prezentacji w internecie oraz w wydrukowanych w formacie 15×21 na jedwabnym papierze fotograficznym z białą ramką.

Cena pakietu „Sesja brzuszkowa + noworodkowa” wynosi 500zł. 
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Forest Studio Photography Kamila Pawłowska
Pakiet 1
Każda sesja ma swój niepowtarzalny charakter, jednak to, co jest dla mnie najważniejsze to uchwycenie niepowtarzalnej natury Twojego dziecka, pokazanie jego najpiękniejszych emocji.

Cena 300zł, zawiera:

10 wyselekcjonowanych najlepszych ujęć z sesji, poddanych starannej obróbce i zapisanych na płycie CD w formatach do druku, do prezentacji w internecie oraz wydrukowanych w formacie 15×21 na jedwabnym papierze fotograficznym z białą ramką. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane