logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Krzysztof Świeżak fotograf ślubny

O mnie

Od 10 lat zajmuję się profesjonalną fotografią. W moim portfolio znajdują się zdjęcia z planów filmowych (ponad 25 tytułów: M jak Miłość, Rodzinka, Klan, Na Wspólnej itp.), premier telewizyjnych, teatralnych i filmowych, pokazów mody, festiwali czy koncertów. Wykonuję sesje zdjęciowe na zamówienie. Reportażem ślubnym zajmuję się od 2005 roku. Pamiętam ten dzień jak byłby wczoraj. Dużo stresu i ogromne emocje! Od tamtego czasu bardzo dużo się nauczyłem, oraz uczę się dalej, bo fotografia ślubna to jedna z dziedzin, która zmienia się bardzo dynamicznie: od stylu przez kadrowanie, kolory, czy możliwości sprzętowe coraz lepszych aparatów. Moim marzeniem Więcej
Logo
  • Warszawa
  • Ukryty728346576
  • Ukrytywww.facebook.com/Krzysztof-Świeżak-Fotografia-1214307848618861/
  • Ukrytyhttps://www.facebook.com/Krzysztof-Świeżak-Fotografia-1214307848618861/
  • KONTAKT
Krzysztof Świeżak   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3000 zł - Krzysztof Świeżak
Pakiet 1
Jeden fotograf obecny od przygotowań do oczepin (do około godziny 2). Sesja plenerowa, do 6 godzin w wybranym miejscu przez Państwa. W przypadku zdjęć poza granicami Polski, ustalane indywidualnie zasady.
Zdjęcia w ilości do 300 szt. do obejrzenia po obróbce po 14 dniach od wesela.
Fotoksiążka, Fotoalbum, Format: 30x30 cm, 20 stron (rozkładówek: 10), gramatura: 800 g/m2, okładka do wyboru z próbnika.
W zestawie 2 albumy dla rodziców.  
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

Zakres usług

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane