Logo
O mnie

Fotografia "Teatr Magiczny", to kobiece spojrzenie na świat poprzez aparat uwieczniający niepowtarzalne chwile. Mam na imię Katarzyna i fotografuję nie tylko śluby od ponad 10 lat. Więcej zdjęć, także tych hobbystycznych na http://blog.teatrmagiczny.pl portfolio ślubne http://teatrmagiczny.pl tel. 692 647 120

Katarzyna Magiczna KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 500 - 2000 zł
Pakiet 1 cena: 2000 zł
Moja fotografia, to kobiece, skoncentrowane na emocjach i detalach spojrzenie na wyjątkowe sytuacje jakie dzieją się wokół Pary Młodej w dniu ich ślubu. Pracuję dyskretnie chwytając niepowtarzalne chwile i zachowania uczestników wesela. Mam na imię Katarzyna i oto co szczególnego mam dla Was przygotowane:

W swojej ofercie nie ograniczam się do oddania maksymalnej liczby zdjęć założonej wcześniej. Jeżeli podczas pracy z Wami zrobię bardzo dużo świetnych zdjęć, bo na przykład będzie długi plener i goście będą się świetnie bawić na weselu, to dostaniecie więcej materiału. Gwarantuję minimum 500 zdjęć, które otrzymujecie w wersji cyfrowej na płycie ze specjalnie zaprojektowaną dla Was okładką i nadrukiem na płytę lub jeśli wolicie taki wariant: na eleganckim pendrivie również w spersonalizowanym pudełku.

Najlepsze zdjęcia (100-150 sztuk) są starannie, autorsko obrabiane i z nich wybieramy (możecie zdać się na mnie lub samodzielnie wybrać) 100 zdjęć, które w formacie 15x23cm wywołam i wkleję do eleganckiego, ręcznie robionego albumu tradycyjnego. Pozostałe zdjęcia również po korekcie znajdą się na cyfrowym nośniku zdjęć. W ofercie jest również internetowa, galeria na blogu, dzięki której możecie szybko podzielić się swoimi zdjęciami z rodziną i znajomymi. To ona pojawia się pierwsza i tą drogą poznajecie najpierw materiał ze swojego ślubu zanim jeszcze wybierzemy i wywołamy zdjęcia.

W ofercie dodatkowej mam również fotoksiążki od 320 zł, pudełka na zdjęcia od 150 zł, fotoobrazy i plakaty na ścianę.

Zachęcam do umówienia się na niezobowiązującą rozmowę przy kawie w Krakowie, podczas której będę mogła przedstawić Wam szczegółowo moją ofertę, będzie można zobaczyć jak finalnie wyglądają zdjęcia, płyta, albumy, ale też przede wszystkim będziemy mogli się lepiej poznać i sprawdzić jak się dogadujemy. Z doświadczenia wiem, że dobry kontakt z Klientami pozwala lepiej poznać Wasze potrzeby co ma duży wpływ na efekt ostateczny zdjęć.

Moje portfolio dostępne na stronie www.teatrmagiczny.pl
a całe reportaże ze ślubów i plenerów na www.blog.teatrmagiczny.pl
 
Pakiet 2 cena: 500 zł
Plener lub jakakolwiek sesja w innym dniu w dowolnym miejscu na Ziemi + ewentualne koszty podróży ;) np.: sesja przedślubna, poślubna, zaproszeniowa, kawalerska/panieńska. Minimum 20 zdjęć w profesjonalnej obróbce. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Minimum 50 zdjęć profesjonalnie i szczegółowo obrobionych w wersji cyfrowej na płycie ze specjalnie zaprojektowaną dla Was okładką ze zdjęć ze chrztu. W ofercie jest również internetowa galeria na blogu, dzięki której możecie szybko podzielić się swoimi zdjęciami z rodziną i znajomymi.
Fotografuję zarówno reportaż z chrzcin jak i - jeśli sobie życzycie - także przyjęcie rodzinne na terenie Krakowa (łącznie 4 h). Atrakcyjna cena, tylko 400 zł za całość.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Od 30 do 50 zdjęć w profesjonalnej obróbce nagranych na płycie z nadrukiem i okładką zaprojektowaną ze zdjęć z sesji.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Tak jak plener - pojadę za Wami w każde miejsce na Ziemi jakie sobie wymarzycie. Z każdej sesji minimum 15 zdjęć.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane