logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Bartłomiej Caban fotograf

O mnie

Od kilku lat zajmuję się nią zawodowo oferując usługi głównie w zakresie fotografii ślubnej.
Logo
Bartłomiej Caban   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Sesja narzeczeńska - Bartłomiej Caban
Pakiet 1
Sesjom narzeczeńskim, zwłaszcza na samym ich początku, może towarzyszyć lekki stres czy onieśmielenie. Jest to zupełnie normalny odruch szczególnie wtedy, gdy nie jesteśmy częstym obiektem fotografowania. W większości przypadków jednak, gdy przełamane zostaną pierwsze lody, całe skrępowanie odchodzi w zapomnienie i zaczyna się prawdziwa zabawa.  
Fotografia ślubna - Bartłomiej Caban
Pakiet 1
Współpraca ze mną, jako fotografem ślubnym, przebiega w bardzo prosty sposób. Po ustaleniu terminu, miejsca i warunków wykonania sesji przyjeżdżam w umówione miejsce, aby sfotografować przebieg ceremonii w kościele lub USC. 
Fotografia artystyczna - Bartłomiej Caban
Pakiet 1
Nazywam się Bartłomiej Caban i od wielu lat zajmuję się wykonywaniem zdjęć ślubnych. Pragnę podkreślić, że fotografia ślubna to moja prawdziwa pasja i zarazem sposób na życie. Mam to szczęście, że dane mi jest realizować się zawodowo w tym, co jest moim hobby. Mogę śmiało stwierdzić, że poprzez tworzenie fotografii ślubnych czuję się spełniony i nieustannie rozwijam swoje zainteresowania, kreatywność i nieszablonowe podejście do projektów fotograficznych. 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane