Logo
O mnie

Witamy! :) Jesteśmy energicznymi, uśmiechniętymi młodymi ludźmi, którzy uwielbiają to co robią ! Fotografia i filmowania to nasza pasja ! Jesteśmy zaopatrzeni w profesjonalny sprzęt. Posiadamy kurs liturgiczny- niezbędny do możliwości uwieczniania ceremonii ślubnej. Pracujemy w dwuosobowym zespole. W trakcie tak ważnego dla Was dnia staramy się nie tylko uwiecznić najpiękniejsze chwile, ale także dodatkowo Was nie stresować, a towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym dniu. Oferujemy foto/wideo relację imprezy okolicznościowej : ślub/ komunie/ chrzest/ inne.Zapraszamy także na sesje rodzinne, narzeczeńskie dziecięce oraz brzuszkowe w plenerze - zatrzymamy dla Was czas !:)

Tak się skŁADA KONTAKT

Fotografia komunijna cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Zapraszamy na stronę ladafoto.pl gdzie znajduje się aktualna oferta,  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Zapraszamy na sesje świąteczne w studio.
Cena 180 zł/ 3 stylizacje/ 8 zdjęć + odbitki.
Terminy grudniowe 7,8,9,15,16.
Zapraszamy do zapisów  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
 
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Zapraszamy na facebooka! ;) Szybki, sprawny kontakt.
Sesja noworodkowa 500 zł.  
Pokaż więcej

Opinie klientów

Sandra i Michał

11 lipca 2019

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

fotografia ciążowa

Bardzo polecamy:) przemili i bardzo kreatywni młodzi ludzie przy których można poczuć się naprawdę dobrze co widać na zdjęciach :) Jednym słowem, jeśli nie chcesz mieć kolejnej kalki sztucznie pozowanych zdjęć to zaufaj tej przemiłej parze na pewno się nie rozczarujesz :)

Berenika i Jacek

14 stycznia 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Wspaniałe zdjęcia, super film! Bardzo zdolni, kreatywni i elastyczni fotografowie :) i przede wszystkim fantastyczni ludzie! A to wszystko z zachowaniem pełnego profesjonalizmu w każdym aspekcie :) Gorąco polecam!

Anita D

09 września 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Polecam!!! Bardzo sympatyczni, młodzi ludzie. Otwarci na propozycje i negocjacje. Wszystko zgodnie z umową. Polecam nie tylko mieszkańcom Łodzi (nasza uroczystość odbyła się 80 km od Łodzi). Martyna i Adrian dziękujemy Wam :))))

Natalia i Łukasz

08 sierpnia 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Wielkie dzięki za sesję ślubną ;) Zdjęcia i film są super. Ciągle zachwycają i ogląda się je z wielką przyjemnością. Martyna i Adrian jesteście po prostu the best :) Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie na innych sesjach, póki co polecamy Was każdemu :)

Ewelina Bednarek

16 czerwca 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja komunijna

Bardzo dziękujemy za pełen profesjonalizm i zaangażowanie podczas pierwszej komunii świętej. Bardzo zdolna młoda para polecamy w 100%. Ewelina i Piotr

Madzia-lodz

01 czerwca 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja z chrztu

Bardzo dziękujemy za sesję podczas chrztu naszego synka, zdjęcia śliczne, bardzo dobre ujęcia, pełen profesjonalizm, a przede wszystkim doskonała atmosfera. Jednym słowem POLECAM :-)

Karolina i Michał

21 lutego 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Bardzo profesjonalni i sympatyczni ludzie przy których można czuć się swobodnie :) Zdjęcia i film spełnily nasze oczekiwania w 100%, jeszcze raz dziękujemy! :)

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane