logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Tak się skŁADA fotograf ślubny

O mnie

Witajcie! Zapraszamy Was na naszą stronę www.ladafoto.pl gdzie znajdują sie wszystkie pakiety, oferty cenowe, oraz poradnik jak przygotować się do sesji :) Zajrzyjcie także na naszego facebooka (https://www.facebook.com/ladafotofilm) i instagrama. Pozdarwiamy! :)
Logo
Tak się skŁADA   KONTAKT

Moje usługi

Tak się skŁADA fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Sandra i Michał | 11 lipca 2019

fotografia ciążowa

Bardzo polecamy:) przemili i bardzo kreatywni młodzi ludzie przy których można poczuć się naprawdę dobrze co widać na zdjęciach :) Jednym słowem, jeśli nie chcesz mieć kolejnej kalki sztucznie pozowanych zdjęć to zaufaj tej przemiłej parze na pewno się nie rozczarujesz :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Berenika i Jacek | 14 stycznia 2018

sesja ślubna

Wspaniałe zdjęcia, super film! Bardzo zdolni, kreatywni i elastyczni fotografowie :) i przede wszystkim fantastyczni ludzie! A to wszystko z zachowaniem pełnego profesjonalizmu w każdym aspekcie :) Gorąco polecam!
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Anita D | 09 września 2017

sesja z chrztu

Polecam!!! Bardzo sympatyczni, młodzi ludzie. Otwarci na propozycje i negocjacje. Wszystko zgodnie z umową. Polecam nie tylko mieszkańcom Łodzi (nasza uroczystość odbyła się 80 km od Łodzi). Martyna i Adrian dziękujemy Wam :))))
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Natalia i Łukasz | 08 sierpnia 2017

sesja ślubna

Wielkie dzięki za sesję ślubną ;) Zdjęcia i film są super. Ciągle zachwycają i ogląda się je z wielką przyjemnością. Martyna i Adrian jesteście po prostu the best :) Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie na innych sesjach, póki co polecamy Was każdemu :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Ewelina Bednarek | 16 czerwca 2017

sesja komunijna

Bardzo dziękujemy za pełen profesjonalizm i zaangażowanie podczas pierwszej komunii świętej. Bardzo zdolna młoda para polecamy w 100%. Ewelina i Piotr
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Madzia-lodz | 01 czerwca 2017

sesja z chrztu

Bardzo dziękujemy za sesję podczas chrztu naszego synka, zdjęcia śliczne, bardzo dobre ujęcia, pełen profesjonalizm, a przede wszystkim doskonała atmosfera. Jednym słowem POLECAM :-)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Karolina i Michał | 21 lutego 2017

sesja ślubna

Bardzo profesjonalni i sympatyczni ludzie przy których można czuć się swobodnie :) Zdjęcia i film spełnily nasze oczekiwania w 100%, jeszcze raz dziękujemy! :)

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane