Logo
O mnie

Ślub jest jednym z najważniejszych momentów w naszym życiu. Chcemy być obok Was, aby móc utrwalić w kadrze Wasze uczucia i piękno tych chwil. Fotografie z Waszego Ślubu pozwolą Wam powracać do tego romantycznego dnia i przeżywać wszystkie emocje za każdym razem gdy sięgniecie po Wasz album ze zdjęciami. Oczywiście nie ograniczamy się jedynie do ślubów. Chrzciny, ceremonie, fotografię mody czy fotografię reklamową cechuje to samo zaangażowanie z naszej strony. Preferujemy wszelkie formy reportażu, gdzie wykorzystujemy w miarę możliwości światło zastane uzyskując bardzo naturalne efekty. Naszym celem jest stworzenie efektownych i interesujących zdjęć, które Więcej

Visual Life Photography KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 900 - 4500 zł
Pakiet 1 cena: 2500 zł
Pakiet PODSTAWOWY

Ślub jest jednym z najważniejszych momentów w naszym życiu. W tym dniu dwoje ludzi łączy swoje życie, a dwie rodziny stają się jedną. Chcemy być obok Was, aby móc utrwalić w kadrze Wasze uczucia i piękno tych chwil. Fotografie z Waszego Ślubu pozwolą Wam powracać do tego romantycznego dnia i przeżywać te wszystkie emocje za każdym razem, gdy sięgniecie po album ze zdjęciami. Zapraszamy naszych rodaków na sesje fotograficzne do słonecznej Grecji. Wyspy, piaszczysta plaża, piękna architektura i zabytki - to wszystko może stanowić wspaniałe tło dla Waszych zdjęć z przedślubnej sesji fotograficznej. Podróż poślubna do Grecji może być doskonałą okazją do przeprowadzenia ślubnej sesji plenerowej na którejś ze słonecznych greckich wysp lub sesji fotograficznej pod Akropolem w Atenach.


Nasza podstawowa oferta zawiera fotograficzny reportaż ślubny, w którego skład wchodzą :

- zdjęcia z przygotowań Pary Młodej do ślubu
- zdjęcia z błogosławieństwa Pary Młodej
- reportaż z ceremonii ślubnej w kościele lub w USC
- fotografie grupowe i portrety Pary Młodej, rodziców i zaproszonych gości
- sesja plenerowa w dniu ślubu
- reportaż z wesela do końca oczepin

W tym pakiecie otrzymacie od nas płytę DVD lub nośnik USB ze zdjęciami - wszystkie fotografie poddajemy retuszowi i szczegółowej edycji w programie graficznym, aby osiągnąć doskonały, pożądany rezultat. Liczba zdjęć zależy oczywiście od wielu czynników, np. liczby gości, planów z sesji plenerowej itp. ale oscyluje w granicach od 300 do 400 zdjęć. Otrzymacie od nas zdjęcia w formie cyfrowej, w pełnej rozdzielczości, bez znaków wodnych i oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat.

W cenę nie jest wliczony podatek VAT.  
Pakiet 2 cena: 4500 zł
Pakiet PREMIUM

Pakiet PREMIUM obejmuje pełen reportaż ślubny. W jego skład wchodzą :

- sesja narzeczeńska przed ślubem
- zdjęcia z przygotowań Pary Młodej do ślubu
- zdjęcia z błogosławieństwa Pary Młodej
- reportaż z ceremonii ślubnej w kościele lub w USC
- fotografie grupowe i portrety Pary Młodej, rodziców i zaproszonych gości
- reportaż z wesela do końca oczepin
- sesja plenerowa w dniu ślubu lub sesja plenerowa w innym dniu w Polsce lub za granicą*

W pakiecie PREMIUM otrzymacie od nas :

- płytę DVD "Slide Show" z efektowną prezentacją zdjęć z podkładem muzycznym z wykorzystaniem Waszych ulubionych utworów. W prezentacji mogą się znaleźć zdjęcia z przedślubnej sesji narzeczeńskiej i np. zdjęcia z waszego dzieciństwa. Może stanowić ona doskonały wstęp przed wejściem Pary Młodej na salę.

- płytę DVD lub nośnik USB ze zdjęciami. Wszystkie fotografie poddajemy retuszowi i szczegółowej edycji w programie graficznym, aby osiągnąć doskonały, pożądany rezultat. Liczba zdjęć zależy oczywiście od wielu czynników, np. liczby gości, planów z sesji narzeczeńskiej, sesji plenerowej itp. ale oscyluje w granicach od 500 do 600 zdjęć. Otrzymacie od nas zdjęcia w formie cyfrowej, w pełnej rozdzielczości, bez znaków wodnych i oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat.

* Uwaga!!! Za sesję plenerową przeprowadzoną w odległym zakątku Polski np. w górach lub nad morzem, jak również za sesje plenerowe za granicą - pomimo, że taki wyjazd zazwyczaj trwa kilka dni - nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Uwielbiamy podróże. Jedynym wydatkiem jaki ponosicie są ceny biletów i (opcjonalnie) hotel dla fotografa i opcjonalnie dla wizażysty / oświetleniowca / i pomocnika fotografa w jednym ???? Planując z wielomiesięcznym wyprzedzeniem datę ślubu i kierunek podróży poślubnej, w trakcie której macie doskonałą okazję aby przeprowadzić całodniową, romantyczną sesję fotograficzną - można dokonać rezerwacji biletów lotniczych za przysłowiowe kilkadziesiąt złotych, czyli równowartość kosztów podróży w Polsce. Szczególnie gorąco zapraszam moich rodaków do zwiedzenia Grecji, wspaniałej Santorini lub słonecznej Krety, spaceru po Atenach i wycieczki na Akropol. Gwarantuję niezapomniane wspomnienia.

W cenę nie jest wliczony podatek VAT. 
Pakiet 3 cena: 900 zł
FOTOALBUM

Do naszych pakietów fotografii ślubnej możecie dołączyć również efektowne Foto Albumy, wykonane z materiałów o bardzo wysokiej jakości. Wewnętrzne arkusze o grubości 1mm gwarantują jakość, trwałość i długowieczność Albumów. Foto Albumy są objęte wieloletnią gwarancją, niektórzy producenci dodają do swoich produktów pisemną dożywotnią gwarancję jakości, co świadczy o niezwykłej trwałości Albumu. Nowoczesny wygląd Albumów zapewniają oprawy z Eko skóry, lnu lub skóry naturalnej, dodatki z drewna, aluminium lub szkła organicznego. Bardzo ekskluzywne egzemplarze, oprócz indywidualnie dobranych dodatków i koloru materiału, a nawet koloru nici jakimi są obszyte, mogą posiadać ozdobne elementy ze srebra lub kryształów Swarovski. Współpracujemy z wieloma europejskimi producentami Albumów i możemy Wam zaproponować wiele rozmiarów oraz wzorów na okładkę zewnętrzną, co umożliwia nam stworzenie Waszego Albumu Ślubnego według Waszego projektu.

Ceny Albumów zaczynają się już od 900zł za ekskluzywny Foto Album w twardej oprawie z Eko skóry lub lnu w wymiarach 30x30cm (20 rozkładówek 30x60cm) lub 30x40cm (20 rozkładówek 30x80cm), od 60 do 100 fotografii w Albumie. Komplet Albumów składający się z dużego Foto Albumu w twardej oprawie z Eko skóry lub lnu, w wymiarach 30x30cm (20 rozkładówek 30x60cm) lub 30x40cm (20 rozkładówek 30x80cm), od 60 do 100 fotografii w Albumie i 3 małych Foto Albumów w wymiarach 20x20cm (20 rozkładówek 20x40cm) lub 20x30cm (20 rozkładówek 20x60cm), stanowiących wspaniały prezent dla rodziców i świadków, to wydatek od 1500zł. Dostępne są również inne dodatki do Albumów np. ozdobne pudełka z odpowiednio dobranych do Albumu materiałów.

W cenę wliczony jest projekt okładki i stron Albumu. W cenę nie jest wliczony podatek VAT. W celu uzyskania dokładnych informacji o naszej ofercie prosimy o kontakt.
 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 1000 zł
Pakiet 1 cena: 1000 zł
Chrzest dziecka, kilka miesięcy po Jego narodzinach, jest ważnym wydarzeniem dla rodziców, chrzestnych i ogólnie dla całej rodziny. Fotografie z ceremonii Chrztu, zdjęcia Wasze i Waszych bliskich, a przede wszystkim piękne portrety Waszego dziecka są powodem dla którego warto skorzystać z usług profesjonalnego fotografa.

W fotografii Chrztu ceny dla naszych rodaków zaczynają się już od 1000 zł. za pakiet podstawowy, w którym oferujemy Wam:

- artystyczne fotografie i portrety dziecka
- reportaż fotograficzny z ceremonii Chrztu
- zdjęcia rodzinne po ceremonii w pobliżu Kościoła
- retusz i obróbka cyfrowa zdjęć

Oferujemy Wam również możliwość wykonania zdjęć z przyjęcia dla gości i rodziny, przeprowadzenia krótkiej sesji plenerowej z dzieckiem w wybranej wcześniej lokalizacji, lub sesji noworodkowej w studio. Możemy zaoferować Wam również Foto Albumy ze zdjęciami z ceremonii Chrztu. Albumy, które Wam polecamy mają dożywotnią pisemną gwarancję jakości, są ręcznie wykonane, wewnętrzne arkusze wykonane są ze specjalnego trwałego i wytrzymałego papieru fotograficznego o grubości od 1mm. Technologia wydruku zapobiega zmianie i blaknięciu kolorów. W naszej ofercie możecie znaleźć wiele rozmiarów i wzorów okładek aby móc stworzyć Album dopasowany do własnego gustu. Ceny za Foto Album w wymiarach 30x30 cm (20 rozkładówek 30x60) z okładką z eko skóry lub lnu zaczynają się od 900zł.

Oczywiście, możecie wybrać spośród naszych usług i produktów te, które Was interesują, oraz określić co dokładnie powinna zawierać nasza oferta dla Was. Dostosujemy się do Waszych potrzeb aby w pełni zaspokoić Wasze oczekiwania. Ceny końcowe zależą oczywiście od pakietu który wybierzecie i od tego co będzie zawierała umowa dotycząca naszych usług. Szczegółowe informacje dotyczące cen i wolnych terminów można uzyskać po skontaktowaniu się z nami na [email protected] lub telefonicznie: +306932981021

W cenę nie jest wliczony podatek VAT.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 1 zł
Pakiet 1 cena: 1 zł
Ceny ustalamy w zależności od wielkości zlecenia i ilości czasu niezbędnego do jego zrealizowania. Szczegółowy kosztorys sporządzamy po zapoznaniu się z wytycznymi jakie otrzymujemy od naszych klientów.  
Fotografia okolicznościowa cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Komunie, studniówki, przyjęcia urodzinowe lub imieniny są również ważnymi i godnymi upamiętnienia wydarzeniami. Ceny za usługi fotograficzne są uzależnione od czasu trwania imprezy. Koszt to około 450zł za godzinę pracy fotografa.  
Fotografia modowa cena: 1 zł
Pakiet 1 cena: 1 zł
Ceny ustalamy w zależności od wielkości zlecenia i ilości czasu niezbędnego do jego zrealizowania. Szczegółowy kosztorys sporządzamy po zapoznaniu się z wytycznymi jakie otrzymujemy od naszych klientów.  
Fotografia komercyjna cena: 1 zł
Pakiet 1 cena: 1 zł
Podobnie jak w fotografii reklamowej ceny ustalamy w zależności od wielkości zlecenia i ilości czasu niezbędnego do jego zrealizowania. Szczegółowy kosztorys sporządzamy po zapoznaniu się z wytycznymi jakie otrzymujemy od naszych klientów.  
Sesja ciążowa cena: 900 zł
Pakiet 1 cena: 900 zł
Podobnie jak sesje narzeczeńskie i poślubne preferujemy sesje ciążowe w plenerze. Cena usługi waha się w granicach 450 zł za godzinę pracy fotografa.  
Sesja narzeczeńska cena: 900 zł
Pakiet 1 cena: 900 zł
Sesja fotograficzna upamiętniająca uroczysty dzień Waszych zaręczyn, miejsca pierwszych spotkań lub ... pierwszego pocałunku, romantyczne zdjęcia zakochanych, cudowne chwile zapisane w kadrach... To wszystko możemy Wam zapewnić! wystarczy umówić się i zaplanować miejsce i datę sesji fotograficznej. Ceny od 450 zł za godzinę pracy fotografa.  
Pokaż więcej

Opinie klientów

SANDRA

18 lutego 2019

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Genialny fotograf!!! Wraz z mężem byliśmy pod wielkim wrażeniem zdjęć które zrobił nam Robert, po prostu MISTRZ!!! Wybór fotografa to bardzo ważna decyzja w trakcie przygotowań do ślubu, zapewniam ze wybierając Roberta nie zawiedziecie się! Dokładny, pomysłowy i znający się na swojej pracy!!! Zdjecia ślubne z przepięknym Santorini w tle..BAJKA ???? POLECAM

Alicja

18 lutego 2019

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Robert dziękujemy za wspaniałą sesje na Santorini. Polecamy każdemu z osobna twoje usługi z resztą jak i całego Ciebie. Cieszymy się że polecono nam właśnie twoja osobe. Mamy przepiękna pamiatke na lata, nigdy nie zapomnimy odkrywania każdej kamiennej ścieżki Santorini ;) pełen profesjonalizm i skrupulatność i zaangażowanie to zdecydowanie dobre słowa odnosniw twojej osoby. Dzięki raz jeszcze i do zobaczenia wkrótce, tym razem z dziećmi :)

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane