logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Monika Steltmann fotograf ślubny

O mnie

Zastanawiasz się nad wyborem właściwego fotografa w Twoim szczególnym dniu? Sprawdź czy data Twojego ślubu jest jeszcze dostępna! Zdjęcia które wam proponuję opowiadają Waszą historię. Jest to połączenie dokumentu z artystyczną fotografią ślubną. Jestem dyskretnym uczestnikiem Waszego wielkiego dnia, który skupia się na waszych emocjach, detalach oraz przeżywanych przez Was momentach. Jeżeli macie jakieś pytania/wątpliwości nie obawiajcie się kontaktu ze mną. Chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania i rozwieje Wasze wątpliwości.
Logo
Monika Steltmann   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2500 zł - Monika Steltmann
Pakiet 1
Usługa fotoreportażu ślubnego zawiera:
- zdjęcia z przygotowań pary młodej,
- zdjęcia z ceremonii ślubu,
- zdjęcia z wesela,
- sesję plenerową.
Pełny fotoreportaż ślubny składa się z min. 300 profesjonalnie obrobionych zdjęć. Na życzenie wykonuję także albumy i fotoksiążki z wybranymi zdjęciami z fotoreportażu.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 350 zł - Monika Steltmann
Pakiet 1
Wykonuję zdjęcia z uroczystości komunijnych, w skład których wchodzą zdjęcia robione w kościele, a także ze spotkania rodzinnego po uroczystości. Istnieje możliwość wykonania pamiątkowej sesji plenerowej.
 
Fotografia chrztu cena: 790 zł - Monika Steltmann
Pakiet 1
Wykonuję zdjęcia z uroczystości chrztu. Cena pakietu zawiera ok. 50 najlepszych, profesjonalnie obrobionych zdjęć z kościoła, a także ewentualnego spotkania rodzinnego.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Monika Steltmann
Pakiet 1
Zajmuję się fotografią dziecięcą oraz rodzinną. Staram się uchwycić emocjonujące chwile, które mogą się już więcej nie powtórzyć. Moim celem jest zatrzymanie wyjątkowych wspomnień. Wykonuję sesje plenerowe, na życzenie również u Państwa w domu czy innym wybranym miejscu. Zdjęcia oddawane są na nośniku cyfrowym, na życzenie również w formie odbitek.
 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 350 zł - Monika Steltmann
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 349 zł - Monika Steltmann
Pakiet 1
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane