logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

IK Fotografia Iwona Karwot fotograf ślubny

O mnie

Postanowiłam poświęcić swoje życie fotografii jakieś 12 lat temu, kiedy to robienie zdjęć towarzyszyło mi codziennie dając ogromną radość i spełnienie. Wiedziałam, że ćwiczenia czynią mistrza, dlatego postanowiłam nie tylko oprzeć się na wiedzy książkowej, ale także chciałam rozwijać się pod okiem doświadczonych ludzi w dziedzinie fotografii. Zdecydowałam się uczęszczać do Liceum Plastycznego a następnie na Studia Wyższe ze specjalizacją obrazu cyfrowego i fotografii, które ukończyłam z wyróżnieniem. Nauczyłam się nie tylko fotografii, jako rzemiosła i techniki wykonywania zdjęć, ale także zmysłu artystycznego i głębszego znaczenia fotografii Więcej
Logo
IK Fotografia Iwona Karwot   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2400 - 2800 zł - IK Fotografia Iwona Karwot
Pakiet 1
Pakiet standradowy:
-Zdjęcia wykonywane od przygotowań poprzez ślub do oczepin
-Zdjęcia gości z parą młodą
-Krótka sesja dniu ślubu
-Sesja ślubna w inny dzień niż dzień ślubu
- Wszystkie zdjęcia po selekcji (około 500 w sumie) poddane obróbce graficznej (jasność, kontrast, barwa oraz delikatny ewentualny retusz pary młodej) zostają nagrane na drewnianym pendrive.


Cena obejmuje dwóch fotografów ;)

 
Pakiet 2
Pakiet z foto-książką:
-Zdjęcia wykonywane od przygotowań poprzez ślub do 1 w nocy wesela
-Zdjęcia gości z parą młodą
-Krótka sesja dniu ślubu
-Sesja ślubna w inny dzień niż dzień ślubu
- Foto-książka 30X30 (90 stron, twarda okładka) lub foto-album (10 kart w eco skórze)
- Wszystkie zdjęcia po selekcji (około 500 w sumie) poddane obróbce graficznej (jasność, kontrast, barwa oraz delikatny ewentualny retusz pary młodej) zostają nagrane na drewnianym pendrive i wraz z foto-książką lub foto-albumem przekazuję w eleganckim opakowaniu.

Dodatkowo można dobrać większą foto - książkę lub więcej mniejszych dla rodziców. Albumy tradycyjne, fotobrazy,księgi gości, fotobudka.
Jestem otwarta na propozycje pary młodej oraz mam pełną głowę pomysłów nie tylko jeśli chodzi o zdjęcia ale także o upiększanie dnia ślubu. A jeśli marzy się wam sesja w czasie podróży poślubnej to jak najbardziej jestem chętna wam w tym pomóc
 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 400 zł - IK Fotografia Iwona Karwot
Pakiet 1
• Zdjęcia podczas przyjęcia komunijnego – 2 godziny w tym czasie wykonuje zdjęcia z rodziną oraz sesje dziecka komunijnego (w sumie około 50 zdjęć) w razie niepogody sesja komunijna w inny dzień.
• Zdjęcia pod kościołem
• Zdjęcia na płycie CD w etui.
• Albumik na 4 zdjęcia

Dodatkowo do ceny można dobrać:
- wywołanie zdjęć
- foto-książka
- zdjęcie na płótnie  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 250 - 350 zł - IK Fotografia Iwona Karwot
Pakiet 1
Zapraszam rodziców z dziećmi w każdym wieku (15 zdjęć elektronicznie ) (cena obejmuje dojazd do klienta)  
Pakiet 2
Sesja noworodkowa (15 zdjęć elektronicznie ) (cena obejmuje dojazd do klienta) Posiadam rekwizyty i ubranka do sesji ;) Zdjęcia maluszka + rodzice lub rodzeństwo ;) Zapraszam do zapisów jeszcze przed urodzeniem maluszka ;) 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 300 zł - IK Fotografia Iwona Karwot
Pakiet 1
Fotografia portretowa pozwala na uchwycenia każdej osoby indywidualnie. Nie musisz być zawodową modelką czy modelem, nie ma znaczenia czy jesteś stary czy młody, ponieważ każdy w nas ma coś niezwykłego, każdy jest inny. Ja uwiecznię Ciebie w sposób naturalny, oryginalny oraz ciekawy by zdjęcia te były pamiątką lub uzupełnieniem zawodowego portfolio. W tego typu fotografii można szaleć do woli a wyobraźnia Moja nie zna granic. Staram się ukazywać moje pomysły i wizje, ale także słucham oczekiwań od osoby pozującej i wspólnie wymyślamy charakter sesji. Jeśli masz ochotę możemy wykonać fotografię, jako prezent dla męża, chłopaka, koleżanki czy rodziców wszystko ładnie oprawimy a prezent będzie cieszył się uznaniem i będzie pamiątką na długo. Współpracuję z fryzjerami oraz wizażystami, którzy na życzenie wykonają makijaż oraz fryzurę.
Cena zależna od rodzaju sesji i miejsca.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 200 zł - IK Fotografia Iwona Karwot
Pakiet 1
Sesja ciążowa przyszłej mamy oraz zdjęcia z tatą i rodzeństwem ;) sesje wykonuje u klienta.Cena obejmuje 15 obrobionych zdjęć na płycie CD.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 200 zł - IK Fotografia Iwona Karwot
Pakiet 1
Sesja narzeczeńska którą możecie wykorzystać do zaproszeń ślubnych, jako podziękowanie dla gości czy rodziców.Cena obejmuje 20 zdjęć cyfrowych, sesje wykonuje w plenerze, czas trwania sesji około 1 godzina.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane