logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Dominika Błaszczyk fotograf

O mnie

Fotografia jest moją pasją nie od dziś, dlatego do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie, przedstawiam swoje propozycje, ale również wysłuchuję wymogów klienta. Doświadczenie, oraz opinie moich klientów nie pozostawiają wątpliwości, że na pewno będą Państwo zadowoleni z usług jakie proponuję. Jestem w stanie dokonać na prawdę wiele; wystarczy tylko zapytać! Serdecznie zapraszam. Posiadam niezliczoną ilość akcesoriów, które można wykorzystać w każdym typie sesji zdjęciowych. Współpracuję z wizażystami, fryzjerami oraz stylistami. Przy każdej sesji podpisuję umowę. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu
Logo
Dominika Błaszczyk   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia noworodkowa cena: 400 zł - Dominika Błaszczyk
Pakiet 1
Sesje noworodkowe stanowią jedną z piękniejszych pamiątek pierwszych dni życia Waszego szczęścia. Jestem pewna, że powrót do wyjątkowych kadrów stworzonych w moim studio przyniesie chwile pełne pozytywnych wzruszeń nawet po wielu latach. Mając na uwadze jak delikatnymi istotami są noworodki, bardzo dbam o to, aby zapewnić im komfort i bezpieczeństwo w trakcie sesji.

Sesja Noworodkowa obejmuje 10 starannie obrobionych kadrów, każde zdjęcie zostaje wydrukowane w formacie 15x21cm na pięknym, jedwabnym papierze. Fotografie umieszczam w ozdobnym pudełeczku, wraz ze spersonalizowaną płytą CD.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 250 - 600 zł - Dominika Błaszczyk
Pakiet 1
Sesje zdjęciowe, które wykonuję z okazji I Komunii Świętej poddaje starannej obróbce graficznej oraz selekcji. Otrzymują Państwo fotografie różnorodne, zawierające detale oraz wyjątkowe emocje. Ujęcia, które Państwu przekazuje zapisane są w dwóch wersjach -pierwszej - umożliwiającej ich wydruk w foto-laboratoriach nawet w dużych formatach oraz - drugiej – pozwalającej na szybkie udostępnienie zdjęć bliskim za pośrednictwem maila, czy też umieszczenie ich na portalach społecznościowych. Zamówienie przekazuje na personalizowanej płycie CD umieszczonej w ozdobnym opakowaniu. W swojej ofercie posiadam również fotoalbumy, fotoksiążki, wydruki na płótnie i wiele wiele więcej...

Pakiet Mini obejmuje 6 fotografii + jedno zdjęcie detaliczne (np. bukiecik, świeca w dłoniach, różaniec opleciony na rączkach dziecka, złożone dłonie itp.). Zdjęcia są wywoływane na wysokiej jakości, jedwabnym papierze fotograficznym w formacie 15x21cm oraz umieszczane ozdobnej kopercie. Wybrane przez Państwa zdjęcia zostają również nagrane na płycie CD. Czas sesji to około 30 minut.

Pakiet MINI jest idealnym wyborem na krótką sesję dziecka + jedno zdjęcie z rodzicami.  
Pakiet 2
Pakiet Standard obejmuje 12 fotografii + dwa zdjęcia detaliczne (np. bukiecik, świeca w dłoniach, różaniec opleciony na rączkach dziecka, złożone dłonie itp.). Zdjęcia są wywoływane na wysokiej jakości, jedwabnym papierze fotograficznym w formacie 15x21cm oraz umieszczane ozdobnym pudełeczku. Wybrane przez Państwa zdjęcia zostają również nagrane na płycie CD. Czas sesji to około 1h.

Pakiet Standard jest idealnym wyborem przy standardowej sesji dziecka + ujęciu z rodzicami oraz chrzestnymi.  
Pakiet 3
Pakiet Maxi obejmuje 20 fotografii + dwa zdjęcia detaliczne (np. bukiecik, świeca w dłoniach, różaniec opleciony na rączkach dziecka, złożone dłonie itp.). Zdjęcia są wywoływane na wysokiej jakości, jedwabnym papierze fotograficznym w formacie 15x21cm oraz umieszczane ozdobnym pudełeczku. Wybrane przez Państwa zdjęcia zostają również nagrane na płycie CD. Czas sesji to około 1,5h.

Pakiet Maxi będzie najlepszym wyborem dla wymagających klientów, oprócz dużej sesji dziecka wykonuję również ujęcia z rodzicami, chrzestnymi, dziadkami oraz dalszą częścią rodziny.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 250 - 500 zł - Dominika Błaszczyk
Pakiet 1
Sesje zdjęciowe, które wykonuję z okazji Chrztu Świętego poddaje starannej obróbce graficznej oraz selekcji. Otrzymują Państwo fotografie różnorodne,zawierające detale oraz wyjątkowe emocje. Ujęcia, które Państwu przekazuje zapisane są w dwóch wersjach -pierwszej - umożliwiającej ich wydruk w foto-laboratoriach nawet w dużych formatach oraz - drugiej – pozwalającej na szybkie udostępnienie zdjęć bliskim za pośrednictwem maila, czy też umieszczenie ich na portalach społecznościowych. Zamówienie przekazuje na personalizowanej płycie CD umieszczonej w ozdobnym opakowaniu. W swojej ofercie posiadam również fotoalbumy, fotoksiążki, wydruki na płótnie oraz piękne fototeczki.

Pakiet Mini obejmuje 6 fotografii. Zdjęcia są wywoływane na wysokiej jakości papierze fotograficznym oraz umieszczane w pięknym pudełeczku. Wybrane przez Państwa zdjęcia zostają również udostępnione online w wersji elektronicznej. Czas sesji to około 45minut.

Pakiet MINI jest idealnym wyborem na krótką sesję dziecka + jedno zdjęcie z rodzicami.  
Pakiet 2
Pakiet Standard obejmuje 12 fotografii wykonanych poza dniem uroczystości lub w dniu chrztu. Zdjęcia są wywoływane na wysokiej jakości papierze fotograficznym oraz umieszczane w pięknym pudełeczku. Wybrane przez Państwa zdjęcia zostają również nagrane na płycie CD. Czas sesji to około 90minut.

Pakiet Standard jest idealnym wyborem przy standardowej sesji dziecka + ujęciu z rodzicami oraz chrzestnymi.  
Pakiet 3
Pakiet Maxi obejmuje 20 fotografii wykonanych poza dniem uroczystości lub w dniu chrztu. Zdjęcia są wywoływane na wysokiej jakości papierze fotograficznym oraz umieszczane w pięknym pudełeczku. Wybrane przez Państwa zdjęcia zostają również nagrane na płycie CD. Czas sesji wynosi około 120minut.

Pakiet Maxi będzie najlepszym wyborem dla wymagających klientów, oprócz dużej sesji dziecka wykonuję również ujęcia z rodzicami, chrzestnymi, dziadkami oraz dalszą częścią rodziny.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 250 - 450 zł - Dominika Błaszczyk
Pakiet 1
Sesja MINI - otrzymują Państwo 6 starannie obrobionych zdjęć wykonywanych w studio lub w plenerze. Czas sesji oraz stylistyka i aranżacja zostają indywidualnie dopasowane do wieku oraz płci dziecka. Wykonane fotografie zostają wysłane na maila.  
Pakiet 2
Pakiet Standard obejmuje 10 fotografii. Zdjęcia są wywoływane na wysokiej jakości papierze fotograficznym oraz umieszczane w pięknym pudełeczku. Wybrane przez Państwa zdjęcia zostają również nagrane na płycie CD. Czas sesji wynosi około 1h.
 
Pakiet 3
Pakiet Maxi obejmuje 20 fotografii. Zdjęcia są wywoływane na wysokiej jakości papierze fotograficznym oraz umieszczane w pięknym pudełeczku. Wybrane przez Państwa zdjęcia zostają również nagrane na płycie CD. Czas sesji wynosi około 120minut.
 
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 350 zł - Dominika Błaszczyk
Pakiet 1
Reportaż z Ceremonii Chrztu Świętego ma zadanie uwiecznić najważniejszy dzień w życiu Waszej małej pociechy. Swoją pracę podczas wykonywania reportażu rozpoczynam 30 minut przed jego faktycznym rozpoczęciem. Przyjeżdżam do kościoła, rozmawiam z księdzem, ustalam szczegóły naszej współpracy, uważnie wysłuchuję jego wskazówek oraz zasad obowiązujących w Państwa Parafii W czasie oczekiwania na Państwa przybycie wykonuje już pierwsze zdjęcia w kościele jak i przed nim. Swoją uwagę skupiam również wokół oczekującej na maleństwo rodziny.
Wykonując fotografie podczas ceremonii staram się nie używać lampy błyskowej. Zdjęcia wykonuje maleństwu, rodzicom, chrzestnym jak i rodzinie przybyłej na uroczystość. W ramach pakietu otrzymują Państwo ode mnie 20-40 zdjęć na płycie CD, zdjęcia zostają poddane obróbce. Co więcej 10-20 najlepszych ujęć zostaje wydrukowanych i umieszczonych w ozdobnej foto-teczce.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane