logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Justyna Czowicka fotograf dziecięcy

O mnie

Witamy Cię w magicznym świecie, w którym głównym celem jest zarejestrowanie trwałego, niepowtarzalnego, nieszablonowego, pojedynczego obrazu Twojego Maleństwa za pomocą światła. Chcesz ze zdwojoną uwagą i radością kochać, patrzyć jak się zmienia, powracać do wspomnień, porównywać, troszczyć się …w takim razie otwieram przed Tobą drzwi do królestwa fotografii, gdzie w centrum uwagi będzie Twój Skarb i Twoje potrzeby… Jestem Justyna, mama dwóch niesamowitych synów i uroczej córeczki. Pasjonują mnie: fotografia, języki obce, podróże. Inspirują mnie ludzie – a szczególnie dzieci. Mam mnóstwo pomysłów, ogromny potencjał i permanentną chęć Więcej


Logo
Justyna Czowicka   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia dziecięca cena: 1000 zł - Justyna Czowicka
Pakiet 1
Chcę dać Ci przepis na najpiękniejszą pamiątkę dla Twojego dziecka, która przetrwa próbę czasu i wzruszy za każdym razem, gdy na nią spojrzysz. I – wbrew pozorom – nie będą to kolorowe zabawki. Sesja fotograficzna w Krakowie to wspaniały sposób, aby uwiecznić beztroskie chwile dziecka. Z ogromną fascynacją i zaangażowaniem tworzę fotografię dziecięcą, wykorzystując całe pokłady własnej kreatywności i energię moich małych modeli.

Moje wykształcenie pedagogiczne ułatwia mi stworzenie przyjaznej atmosfery podczas sesji. Dzięki temu fotografia dziecięca, którą wykonuję zyskuje naturalny charakter, a dzieci bez skrępowania pokazują swą radosną naturę.

Moim polem fotograficznej działalności jest głównie Kraków, ale chętnie wykraczam poza jego granice. Fotografia dziecięca, to przede wszystkim niebanalne pomysły, które uchwycą to co „niewidoczne dla oczu”.

Zapraszam wszystkie rodziny z Krakowa i okolic do wspólnego stworzenia nietuzinkowej pamiątki, do której zawsze wrócisz z ogromną dawką sentymentu.

 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 1000 zł - Justyna Czowicka
Pakiet 1
Głębia piękna kobiecej natury najpełniej ujawnia się podczas oczekiwania na dziecko. Radość z przyszłego macierzyństwa i troskę o swoje maleństwo można wspaniale uchwycić na fotografiach. Oprócz sesji noworodkowych i dziecięcych specjalizuje się również w tworzeniu sesji ciążowych w Krakowie, których owocem są subtelne i pełne wrażliwości zdjęcia, stanowiące niepowtarzalną pamiątkę z tego wyjątkowego czasu.

Podczas sesji ciążowych wykonywanych w Krakowie i okolicach staram się, aby czujne oko obiektywu uchwyciło kwintesencję kobiecego piękna. Wspólnie z modelką tworzę jej indywidualny obraz macierzyństwa, malując na zdjęcia całą paletę wspaniałych emocji. Ta wspaniała pamiątka poruszy do głębi i zatrzyma w kadrze ten niepowtarzalny dla każdego rodzica czas.

Centrum moich działań jest Kraków, gdzie zrealizowałam już wiele fotograficznych marzeń. Podczas sesji ciążowych staram się stworzyć przyjazną atmosferę niwelującą skrępowanie i pozwalającą otworzyć się na magię aparatu. 

Pracuję w następujących miastach

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane