logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Truskawkowe Studio Fotograficzne fotograf ciążowy

O mnie

Bycie fotografem jest czymś wyjątkowym w moim życiu, czymś co pobudza mnie do działania jak poranna porcja kofeiny, czymś co mnie pochłania bez reszty – dzięki czemu czuję że żyje. Oddana swojej pasji uszczęśliwiam siebie i innych. Zapisuje na zdjęciach piękno i szczęście, swobodę i beztroskie chwile – chwile godne zapamiętania, które kształtują naszą przyszłość. Dlatego tu jestem - bo jestem dla Ciebie :)
Logo
Truskawkowe Studio Fotograficzne   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Sesja ciążowa cena: 400 zł - Truskawkowe Studio Fotograficzne
Pakiet 1
Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Przygotowanie się do macierzyństwa jest nie lada wyzwaniem, a sama myśl o narodzinach maleństwa napełnia nas radością i wielkim szczęściem. Dlatego warto pomyśleć już teraz o zdjęciach nienarodzonego maluszka, by w przyszłości przypomnieć sobie te cudowne chwile, gdy dzieciątko było jeszcze pod Twoim serduszkiem.

Sesję ciążową najlepiej wykonać od 7 miesiąca ciąży. Brzuszek w tym okresie jest już zaokrąglony, a Ty zdecydowanie czujesz się już lepiej niż w poprzednich trymestrach. Przede wszystkim stawiamy na komfort i wygodę. Sesję możemy zrealizować u Ciebie w domu lub w plenerze. To Ty wybierasz miejsce, w którym będziesz czuła się swobodnie. Jeżeli zdecydujesz się na sesję domową, będę potrzebowała troszeczkę miejsca by móc stworzyć małe studio fotograficzne. Natomiast plener – uzależniony jest od pogody. Miejsce wybierzemy wspólnie – takie byś czułą się swobodnie, bez skrępowania, gdzie nikt nam nie będzie przeszkadzał.<

Zarówno sesja domowa jak i w plenerze trwają maksymalnie do 2h. Będziemy działać w Twoim rytmie, bez zbędnego pośpiechu. Abyś poczuła się w pełni komfortowo warto przed sesją skorzystać z usług makijażystki, manicurzystki i fryzjera. Sesję możesz zaplanować tylko dla siebie, ale jeśli masz takie życzenie zaproś na nią swojego partnera by towarzyszył Ci w tej niezapomnianej przygodzie.
W skład pakietu ciążowego wchodzi 8 wybranych ujęć opracowanych graficznie, wydrukowanych w formacie 15x23 oraz 8 tych samych ujęć w wersji elektronicznej.
Każde dodatkowo wybrane ujęcie to koszt 30 zł za sztukę.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 350 zł - Truskawkowe Studio Fotograficzne
Pakiet 1
Zapraszam do rezerwacji terminów na sesje komunijne, które odbywają się w plenerze w okolicach Torunia oraz Bydgoszczy. Przedstawiam 3 pakiety komunijne:
1 pakiet cena: 350 zł
- 10 zdjęć opracowanych graficznie oddanych na płycie DVD oraz wydrukowanych na wysokiej jakości papierze jedwabnym w formacie 15x23,
- sesja odbywa się w plenerze
- czas trwania sesji - 1h

Pakiet 2 cena: 550 zł
- 40 zdjęć opracowane graficznie zapisanych na płycie DVD oraz foto-książka o wymiarach 20x20
- reportaż z obiadu komunijnego oraz sesje plenerowa w pakiecie
- czas trwania sesji do 2h

Pakiet 3 cena: 750 zł
- 100 ujęć opracowane graficznie zapisanych na płycie DVD oraz foto-książka o wymiarach 20x20
- pakiet obejmuje przygotowania w domu, zdjęcia pod kościołem, obiad komunijny oraz sesję w plenerze
- czas trwania do 4h


 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 400 zł - Truskawkowe Studio Fotograficzne
Pakiet 1
W mojej ofercie znajdziecie również Państwo, możliwość fotografowania imprez okolicznościowych m.in. reportaże z Chrztów Świętych. Warto uwiecznić tak wyjątkowe chwile, by móc cieszyć się profesjonalnie wykonaną sesją zdjęciowa przez długie lata! Podczas wydarzenia fotografuję przygotowania w domu, ceremonie w kościele oraz przyjęcie. Całość układa się w spójną opowieść i jest wspaniałą pamiątką dla dziecka i rodziny.
Posiadam 3 pakiety cenowe:
1. Koszt 400 zł za 25 zdjęć wydrukowanych w formacie 15x23 oraz płyta DVD;*
2. Koszt 580 zł za 50 zdjęć zapisanych na płycie DVD + foto-książka z wybranych ujęć;**
3. koszt 900 zł za wszystkie zdjęcia z reportażu(ok 150-200), zapisane na płycie DVD + foto-książka z 40 wybranych ujęć.**
* Pakiet nr 1 - zdjęcia obejmują kościół i ewentualnie przygotowania w domu - czas pracy fotografa do 2h;
** Pakiet nr 2 i 3 - reportaż obejmuje przygotowania w domu, kościół i uroczystość obiadową - czas pracy fotografa do 4h;  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 25 zł - Truskawkowe Studio Fotograficzne
Pakiet 1
Wykonuję zdjęcia pod strony internetowe www, do serwisów internetowych, ulotek, plakatów, cena ustalana indywidualnie.
Cena za sztukę od 25 zł.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 - 400 zł - Truskawkowe Studio Fotograficzne
Pakiet 1
Sesję niemowlęcą podzielę na dwa etapy:
– niemowlęta młodsze ( od 2-4 miesiąca życia)
– niemowlęta starsze (po 6-12 miesiąca życia)
Na sesję niemowlęcą dzieci młodszych zapraszam wszystkich rodziców, którzy nie zdążyli wykonać swojemu maluszkowi zdjęć noworodkowych. Zdjęcia te odbywają się w studio z wykorzystaniem odpowiednich gadżetów i akcesorii. Zasady takiej sesji są zbliżone do zasad sesji noworodkowej, z taką różnicą że maleństwo będzie układane w pozycjach adekwatnych do wieku. Zapewniam szereg akcesoriów przewidzianych do tego typu sesji. Czas sesji trwa ok 2 godzin, w zależności od indywidualnej sytuacji.

Sesja niemowląt starszych daje nam większe pole manewru, ponieważ dzieciątko już samodzielnie siedzi, potrafi okazywać emocje – wtedy ujęcia są naprawdę wyjątkowe. Sesję możemy wykonać w studio lub w plenerze w ciepłym okresie wiosenno-jesiennym. Czas naszego spotkania to ok. 2 godzin.

W skład pakietu niemowlęcego wchodzi 7 wybranych ujęć opracowanych graficznie i wydrukowanych w formacie 15x23 oraz 7 tych samych ujęć wysłanych drogą elektroniczną.
Każde dodatkowo wybrane ujęcie to koszt 30 zł za sztukę.
Cena sesji niemowlęcej 300 zł.
 
Pakiet 2
Sesja cake-smash and splash - to wyjątkowa sesja z okazji roczku. Zdjęcia wykonuję w wybranej stylizacji podczas wesołej zabawy z tortem, gdzie Maleństwo bawi się tortem, następnie kąpiemy Bobasa w bali wykonując urocze kadry z bańkami mydlanymi. W skład pakietu wchodzi tort z pracownie Projekt-tort, 10 ujęć wydrukowanych w formacie 15x23 oraz wybrane pliki w wersji elektronicznej. Koszt dodatkowo wybranego ujęcia to 30 zł sztuka. Istnieje możliwość wykonania sesji roczkowej bez tortu, w trzech różnych stylizacjach w cenie 350 zł.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 350 zł - Truskawkowe Studio Fotograficzne
Pakiet 1
Fotografia portretowa to nic innego jak wydobycie z każdej osoby tego co w niej najpiękniejsze. Szczegółowe przygotowanie modela/modelki przed sesją, daje spektakularne efekty. Rodzaj fotografii portretowej - indywidualnej może odbyć się zarówno w studio jak i w plenerze.
W skład pakietu wchodzi 6 wybranych ujęć opracowanych graficznie i wydrukowanych w formacie 15x23 oraz 6 tych samych ujęć wysłanych drogą elektroniczną.
Każde dodatkowo wybrane ujęcie to koszt 30 zł za sztukę.  
Pokaż więcej
Fotografia modowa cena: 1 zł - Truskawkowe Studio Fotograficzne
Pakiet 1
Fotografia modowa rządzi się swoimi prawami, co oznacza że wszystkie szczegóły dotyczące współpracy należy ustalić indywidualnie. Zapraszam wszystkie blogerki lub każdego z Was kto interesuje się modą do rozmowy przy kawce i ustalenia szczegółów :)  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 350 zł - Truskawkowe Studio Fotograficzne
Pakiet 1
Zapraszam wszystkich zakochanych do uwieczniania cudownych miłosnych chwil, które będą pamiątką na całe życie. Cena sesji narzeczeńskiej to koszt 350 zł za 6 ujęć, wydrukowanych w formacie 15x21 oraz wybrane ujęcia przesłane drogą elektroniczną. Każde dodatkowo wybrane ujęcie to koszt 30 zł.  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 500 zł - Truskawkowe Studio Fotograficzne
Pakiet 1
Fotografia noworodkowa
Kiedy powitacie już nowego członka Waszej rodziny, warto uwiecznić te wspaniałe i ulotne chwile w obiektywie aparatu. Sesja noworodkowa jest wyjątkowa ze względu na delikatność i kruchość Waszego maleństwa, które tak słodko można ułożyć w pozycjach embrionalnych do 14 dnia życia. Dlatego tak ważne jest, by sesja noworodkowa została wykonana jak najszybciej, gdzie dzieciątko jeszcze zapada w głęboki sen, dzięki czemu jest „odporne” na bodźce zewnętrze.
Jeżeli z jakiegoś powodu spóźniliście się na sesje noworodkową,idealnym rozwiązaniem będzie sesja typu life style. Sesja wykonywana jest w zaciszu domowym, wykorzystująca wnętrze, pierwsze zabawki i piękne dekoracje pokoiku przygotowanego dla narodzonego maleństwa! Sesja nie jest ograniczona wiekiem dziecka.

W skład pakietu noworodkowego wchodzi 8 wybranych ujęć opracowanych graficznie i wydrukowanych w formacie 15x23 oraz 8 tych samych ujęć wysłanych drogą elektroniczną.
Każde dodatkowo wybrane ujęcie to koszt 30 zl za sztukę.  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 350 zł - Truskawkowe Studio Fotograficzne
Pakiet 1
Sesje rodzinne wykonuję w studio lub w Waszym rodzinnym domu, by uwzględnić na fotografii wszystkie istotne elementy waszego życia, które będą stanowić wspaniałą pamiątkę na długie lata. Wolisz sesję w studio? Zapraszam. To mały, ale niezwykle przyjemny zakątek do tworzenia jasnej fotografii, przy wykorzystaniu głównie światła dziennego. Podstawowy pakiet sesji rodzinnej to koszt 350 zł za 7 opracowanych graficznie ujęć wydrukowanych w formacie 15x23 oraz pliki w wersji elektronicznej. Zapraszam do obejrzenia galerii :)  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane