logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

RARA AVIS fotograf ślubny

O mnie

Fotografia towarzyszy mi przez większość mojego życia, niemniej codzień odkrywam nowe jej aspekty i codzień potrafi mnie ona zaskoczyć. Zatrzymywanie najcudowniejszych chwil naszego życia jest czymś magicznym, czymś co sprawia mi olbrzymią radość. Jeśli chcecie Państwo zatrzymać jedną z chwil Waszego życia, po to, aby kiedyś z uśmiechem znów do niej wrócić, z niekłamaną radością mogę takową chwilę dla was zaczarować i zatrzymać czas specjalnie na Wasze życzenie... Ukończyłam kurs pastoralno-liturgiczny dla fotografów.
Logo
RARA AVIS   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2500 zł - RARA AVIS
Pakiet 1
Wykonanie zdjęć od przygotowań do wesela do godz. 1:00. Udostępnienie min. 300 zdjęć na ustalonym nośniku. Plener w innym dniu. Dojazd do Pary Młodej do 100 km od miasta.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 400 zł - RARA AVIS
Pakiet 1
Zdjęcia plenerowe lub we wnętrzach. W wybranym przez Państwa miejscu lub zasugerowanym przeze mnie wedle uznania. Udostępnienie 10 zdjęć na ustalonym nośniku. Dojazd do 30 km od miasta.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane