logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Grażyna Bentkowska Fotografia fotograf

O mnie

Hej, jestem Grażka …i tworzę naturalne fotografie pachnące miłością. Zapiszę Waszą miłość, bliskość i czułe spojrzenia na pięknych kartach historii. Więc jeśli chcecie czuć się swobodnie i komfortowo na sesji, cenicie sobie naturalność i emocje na zdjęciach, a moje fotografie przyciągnęły Waszą uwagę, to zaufajcie mi, dobrze trafiliście! Jesteście ciekawi, jak wygląda sesja? Obejrzyjcie film, który wyczarowała dla mnie Sylwia z Emmotion oddając magię tych pierwszych, poruszających chwil, kiedy na świecie pojawia się mały wielki człowiek (film znajdziecie w przypiętym poście na fan page'u na fb). Do zobaczenia! Grażyna Bentkowska Fotograf Więcej


Logo
Grażyna Bentkowska Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia noworodkowa cena: 650 zł - Grażyna Bentkowska Fotografia
Pakiet 1
WITAJ NA ŚWIECIE
Pierwsze obcowanie z małym – wielkim człowiekiem, który urodził się z miłości ❤ – pierwszy dotyk, uśmiech, spojrzenie… To momenty warte uwiecznienia na zawsze. Udokumentuję dla Was te wyjątkowe chwile, stworzę piękne fotografie, pachnące czułością i miłością, otulone naturalnym światłem. Jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat naturalnej sesji noworodkowej, to obejrzyj koniecznie film ’Spójrz, jak tworzę',

oddający magię pierwszych wspólnych chwil, kiedy na świecie pojawia się maleńki Cud. W studio czekają na Ciebie sukienki w klimacie boho, wystarczy więc, że zadbasz o makijaż, paznokcie i włosy. Im bardziej naturalnie, tym lepiej. Sesja trwa od 1-2 godzin i odbywa się w moim studio. Wykonuję również sesje noworodkowe w zaciszu domowym.

NATURALNA SESJA NOWORODKOWA - Sesja w studio lub w domu, wykonywana przy świetle naturalnym - 10 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce, przekazanych w formie elektronicznej oraz wydruków wysokiej jakości w formacie 15x21.
Możliwość wyboru dodatkowych ujęć w cenie 35zł/ujęcie.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 500 zł - Grażyna Bentkowska Fotografia
Pakiet 1
W PLENERZE
Jeśli chcesz, by Twoje dzieci czuły się swobodnie, zabierz Je na sesję w plenerze, gdzie będą mogły obcować z naturą, pobiegać. W trakcie tego rodzaju sesji jest dużo radości i wspólnej zabawy.
Stworzymy wspólnie wyjątkowe fotografie pełne miłości i emocji. Plenerowe sesje rodzinne powstały z myślą o dzieciach powyżej 8 miesiąca życia i trwają do 2 godzin.

SESJA RODZINNA W PLENERZE - 10 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce, przekazanych w formie elektronicznej oraz wydruków wysokiej jakości w formacie 15x21
Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych ujęć z sesji w cenie 35 zł/szt. (zdjęcie poddane obróbce + wydruk)  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 500 zł - Grażyna Bentkowska Fotografia
Pakiet 1
KOBIECE PIĘKNO
Odkryj swoje piękno podczas naturalnej sesji kobiecej, delikatnej, otulonej pięknym naturalnym światłem. Zadbaj o włosy, subtelny makijaż i paznokcie oraz wygodny kobiecy strój w stonowanych kolorach ziemi.
Koniecznie zabierz z sobą pozytywne nastawienie i stwórzmy wspólnie piękne, delikatne, podkreślające kobiecość fotografie. Sesja trwa od 1-2 godzin i odbywa się w moim studio. Wykonuję również sesje kobiece w zaciszu domowym.


NATURALNA SESJA KOBIECA - 6 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce, przekazanych w formie elektronicznej oraz wydruków wysokiej jakości w formacie 15x21
Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych ujęć z sesji w cenie 35 zł/szt. (zdjęcie poddane obróbce + wydruk)  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 500 zł - Grażyna Bentkowska Fotografia
Pakiet 1
CZAS OCZEKIWANIA
Oczekiwanie na przyjście na świat dziecka to wyjątkowy czas, kiedy piękniejesz i rozkwitasz. Najlepszym momentem na uwiecznienie tego niezwykłego okresu jest 29-33 tydzień ciąży, gdy brzuszek jest widoczny, podniesiony i okrągły. Chodzi również o to, abyś tego dnia czuła się doskonale i czerpała radość z sesji.

W studio czekają na Ciebie sukienki w klimacie boho, wystarczy więc, że zadbasz o makijaż, paznokcie i włosy. Im bardziej naturalnie, tym lepiej. Sesja trwa od 1-2 godzin i odbywa się w moim studio. Wykonuję również sesje ciążowe w zaciszu domowym i w plenerze.

NATURALNA SESJA CIĄŻOWA - Sesja w studio lub w domu, wykonywana przy świetle naturalnym - 10 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce, przekazanych w formie elektronicznej oraz wydruków wysokiej jakości w formacie 15x21.
Możliwość wyboru dodatkowych ujęć w cenie 35zł/ujęcie.  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 500 zł - Grażyna Bentkowska Fotografia
Pakiet 1
HISTORIE RODZINNE
Fotografia rodzinna jest wspaniałą pamiątką. W trakcie tego rodzaju sesji jest dużo przytulania, radości, maleństwa czują się bezpiecznie, a większe dzieci zdecydowanie bardziej komfortowo i swobodnie. W rezultacie powstają kadry pełne miłości i emocji. Sesje rodzinne powstały z myślą o dzieciach powyżej 1 miesiąca życia i trwają do 2 godzin.
W studio czekają na Ciebie sukienki w klimacie boho, wystarczy więc, że zadbasz o makijaż, paznokcie i włosy. Im bardziej naturalnie, tym lepiej. Sesja trwa od 1-2 godzin i odbywa się w moim studio. Wykonuję również sesje rodzinne w zaciszu domowym i w plenerze
NATURALNA SESJA RODZINNA - 10 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce, zapisanych na płycie DVD z nadrukiem oraz wydrukowanych w formacie 15x21
Możliwość wyboru dodatkowych ujęć w cenie 35zł/ujęcie.  
Pokaż więcej

Grażyna Bentkowska Fotografia fotograf - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Sylwia Pankowska | 25 lipca 2021

sesja artystyczna

W ciągu ostatniego roku miałam przyjemność współpracować z Grażyną kilkukrotnie korzystając zarówno z usługi fotografii artystycznej/kobiecej jak i podglądając Grażynę przy pracy przy tworzeniu przez nią przepięknych fotografii rodzinnych. Jej zdjęcia pachną miłością i to niezaprzeczalny fakt. Dlatego jeżeli marzą Wam się zdjęcia pełne ciepła, fotografie kobiece wypełnione subtelnym pięknem zdecydowanie polecam. Osobiście jestem tą Kobietą oczarowana zarówno pod kątem jej profesjonalizmu i podejścia do klienta, umiejętności jak i przesympatycznej natury, dzięki której spędzony czas przed jej obiektywem jest prawdziwą przyjemnością. <3

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane