Logo
O mnie

Szczęście – to je staram się uchwycić na fotografiach. Dlatego zdecydowałam się na fotografowanie głównie ślubów. To w końcu jedno z najradośniejszych wydarzeń dla dwójki ludzi, którzy postanawiają być razem. Każda z par ma inną historię miłości. Reportaże zdjęciowe, które tworzę opisują właśnie te niepowtarzalne opowieści. Ludzie – to w końcu ich szczęście chcę uwiecznić na fotografiach. Każdy z nas jest inny, niepowtarzalny, wyjątkowy, dlatego tak lubię poznawać nowych ludzi. Za co kocham fotografię ślubną? Właśnie za Was! …wyjątkowych ludzi, spotkania, te wszystkie rozmowy i wspólnie spędzony czas. Za wspólnie wypitą kawę Więcej

White Hill Studio Karolina Moczulska KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 500 - 2500 zł
Pakiet 1 cena: 2500 zł
Reportaż ślubny do 12h:
- przygotowania Pary Młodej,
- błogosławieństwo,
- ceremonia w kościele/ USC,
- przyjęcie weselne do godz. 0:30,
- krótka mini-sesja plenerowa w dniu ślubu,
- 250 zdjęć poddanych obróbce graficznej na drewnianym pendrivie,
- mini-sesja narzeczeńska gratis.

Dodatkowo:
- dodatkowa godzina reportażu ślubnego, 250zł,
- 2-godzinna sesja plenerowa w osobny dzień, 500 zł,
- godzinna sesja narzeczeńska, 350 zł,
- poprawiny (4h) - 1000 zł,
- album z ekoskóry w formacie 33x33, 80 zdjęć, 450 zł.  
Pakiet 2 cena: 500 zł
Sesja plenerowa Pary Młodej:
- plener trwający do 2h 
Pokaż więcej

Opinie klientów

Wojciech

08 czerwca 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Karolina dba o każdy szczegół i przywiązuje wagę do najmniejszych drobiazgów. Dzięki temu efekty jej pracy są powalające. Jest inteligentna i stawia sobie wysokie wymagania, fuszerka nie wchodzi w grę. Artystyczna dusza, która własnoręcznie przyozdobi Twój album. Gorąco polecam! PS. Zdjęcia gotowe do oddania w niecały miesiąc! Duży plus ????

Anna Płaneta

07 czerwca 2018

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Polecamy Karolinę z całego serca <3 zdjęcia są piękne, a Karolina uwieczniła to co najważniejsze, czyli emocje z dnia naszego ślubu. Do tego przesympatyczna osoba, z którą można po prostu porozmawiać. No i fotograf, która pomoże przypiąć welon na 10 minut przed wyjazdem do Kościoła to skarb:) Dziękujemy jeszcze raz<3

Ela Mandla

28 czerwca 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Serdecznie polecamy Karolinę na ten wyjątkowy dzień, w którym wszystko powinno być idealne! Karolina jest niezwykle sympatyczną i otwarta osobą co ułatwia współpracę. Dzięki niej mamy wspaniałe wspomnienia z najpięknieszego dnia w naszym życiu ! Współpraca z Karoliną była dla nas wielką przyjemnością.Dziękujemy jeszcze raz! ????

Magda i Radek

26 czerwca 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Karolina to przesympatyczna Kobieta i Fotografka, której wielki talent, pasja i profesjonalizm przekładają się, na wykonywane przez nią zdjęcia. Współpraca z Nią to sama przyjemność ????

Czarnotki

25 maja 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Wspaniała Pani Fotograf, zdjęcia są cudowne! Dzięki Pani Karolinie, nieraz będziemy wracać do tych pięknych chwil, ponieważ zdjęcia w pełni oddają klimat i emocje tego ważnego dla nas dnia :)

Paulina Bugajniak

11 maja 2017

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Karolinę z czystym sumieniem mogę polecić każdej parze, która spodziewa się w pełni profesjonalnego podejścia, przyjacielskiego nastawienia i znakomitego efektu :) Pozdrawiam!

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane