Logo
O mnie

Cześć!:) Szukasz fotografa? Znakomicie, jestem do Twojej dyspozycji na każdą okazję.Fotografuję amatorsko,lecz myślę, że moje prace zachęcą Cię do zatrudnienia właśnie Mnie, możesz je obejrzeć odwiedzając moją stronę na Facebooku "Dream photo by Inka", na którą serdecznie Cię zapraszam. Wrzucam tam swoje amatorskie zdjęcia. Mam nadzieję, że się spodobają i będziesz wpadać do Mnie codziennie,a także zdecydujesz się oddać swój wielki dzień w moje ręce. Pozdrawiam Inga. :)

Dream photo by Inka KONTAKT

Fotografia przyrodnicza cena: 150 zł
Pakiet 1 cena: 150 zł
Lasy, ogrody, morza, rzeki, zwierzęta na moich fotografiach wyglądają nieziemsko, chcesz się o tym przekonać? nic prostszego, wystarczy że, skorzystasz z mojej oferty. :)  
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 150 zł
Pakiet 1 cena: 150 zł
Fotograf do uwiecznienia architektury i wnętrz potrzebny od zaraz? Oto jestem, szybko, dobrze i tanio. :)  
Pokaż więcej
Fotografia pogrzebowa cena: 130 zł
Pakiet 1 cena: 130 zł
Wszyscy jesteśmy pielgrzymami w tej samej podróży, dlatego jeśli chcesz zachować ostatnie wspomnienie po swoich bliskich, zgłoś się do mnie.  
Fotografia zwierząt domowych cena: 200 zł
Pakiet 1 cena: 200 zł
Kochasz zwierzęta? To świetnie! Ja również. Chcesz uwiecznić swojego pupila na zdjeciu? Fantastycznie, chętnie Ci w tym pomogę. Zapraszam na sesje fotograficzne zwierząt zarówno w warunkach domowych jak i w plenerze. :)  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane