Logo
O mnie

Dwóch fotografów, inne sposoby robienia zdjęć i podejścia, ale wspólna pasja – fotografowanie ludzi. Z fotografią ślubną jesteśmy związani już od dobrych kilku lat. Nasze portfolio wypełniają głównie fotografie ślubne i to właśnie one absorbują większość naszego czasu. Uwielbiamy fotografować i dokumentować, a także obserwować. Fotografia ślubna to połączenie tych elementów. Nie mamy Klientów – mamy obok siebie ludzi, których lubimy spotykać, bo wszystkie spotkania są zawsze cennym i satysfakcjonującym doświadczeniem.

AP Fotografia KONTAKT

Sesja narzeczeńska cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Pozwala ona puścić wodze fantazji i zrobić zdjęcia w sytuacjach w których suknia ślubna czy garnitur by przeszkadzały.

cena: 500zł (dla naszych obecnych i przyszłych par młodych cena odpowiednio niższa)  
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 1600 zł
Pakiet 1 cena: 1600 zł
Jednym z głównych elementów naszej oferty jest reportaż ślubny. Uroczystości rodzinne te mniejsze i te większe są zawsze wyjątkowe, a ich oprawa pozostaje w pamięci wszystkich gości. Wesele na zawsze pozostaje w naszej pamięci. Jednak pamięć jest ulotna, dlatego warto jej pomóc wynajmując profesjonalnego fotografa, który uwieczni chwile przepełnione jedynymi dla tego dnia emocjami.

Pakiet ekonomiczny
-Dwóch fotografów
-Ceremonia w kościele/USC
-Wesele do 1 w nocy
-Sesja Plenerowa (3 godziny)
-Płyta DVD w eleganckim etui
-Ilość zdjęć 200+
-Prywatna galeria www

Pakiet standardowy
-Przygotowania
-Dwóch fotografów
-Ceremonia w kościele/USC
-Wesele do 1 w nocy
-Sesja Plenerowa (3 godziny)
-Płyta DVD w eleganckim etui
-Ilość zdjęć 300+
-Prywatna galeria www

Pakiet premium
-Przygotowania
-Sesja narzeczeńska
-Dwóch fotografów
-Ceremonia w kościele/USC
-Wesele do 1 w nocy
-Sesja Plenerowa (3 godziny)
-Płyta DVD w eleganckim etui
-Ilość zdjęć 200+
-Prywatna galeria www  
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 200 zł
Pakiet 1 cena: 200 zł
 
Pokaż więcej
Fotografia przyrodnicza cena: 1 zł
Pakiet 1 cena: 1 zł
Obcowanie z dziką przyrodą uczy pokory i cierpliwości, ale daje poczucie ogromnej satysfakcji. Wiedza i doświadczenie pozwala na bliższy kontakt i pozwala poczuć prawdziwą więź z naturą. Prezentowane fotografie są małym wycinkiem kolekcji niezliczonych godzin spędzonych w terenie, powstały przy dużym poświęceniu, nocnych pobudkach i wielogodzinnych oczekiwaniach często w bardzo trudnych warunkach.  
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 100 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
Najważniejszą cechą fotografii wnętrz jest ukazanie kompozycji wnętrza z jak najlepszej strony, aby podkreślić indywidualny charakter miejsca, świadczący o jego wyjątkowości i niepowtarzalności. Istotne jest uchwycenie wyjątkowego klimatu prezentowanych pomieszczeń, bardzo często bowiem właśnie to on decyduje sukcesie marketingowym.

AP Fotografia oferuje wykonanie wyjątkowych fotografii wnętrz i architektury w Bydgoszczy i na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Właściciel pięknego hotelu, klimatycznej restauracji, architekt lub projektant – wszyscy zasługują na jak najlepsze zdjęcia swojego obiektu, które będą doskonałą reklamą gwarantującą Państwa sukces w branży.

Fotografujemy hotele, restauracje, domy gościnne, obiekty agroturystyczne, apartamenty i wszystkie inne obiekty, które wymagają atrakcyjnych fotografii w celu zdobycia klientów. Profesjonalnie wykonane zdjęcia oferowane przez naszą firmę mogą posłużyć do wykorzystania na bilbordach reklamowych, wydrukach w katalogów, czy też galeriach internetowych.

W celu wyceny zlecenia prosimy o przesłanie informacji na temat obiektu oraz jego lokalizacji i ilości ujęć do wykonania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem.

Oferujemy również zdjęcia w postaci panoramicznej.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 200 zł
Pakiet 1 cena: 200 zł
Fotografia rodzinna to przede wszystkim pełna miłości fotografia dzieci z ich rodzicami. W ramach fotografii rodzinnej mieszczą się jednak także gustowne sesje ciążowe. Bydgoszcz oferuje rozmaite dodatki i urocze akcesoria, dzięki którym każda sesja ciążowa czy też sesja rodzinna stanie się pełną śmiechu przygodą. Bydgoszcz i liczba jego mieszkańców nieustannie rośnie. Nie dziwi więc fakt, że równocześnie artystyczna fotografia okolicznościowa stale się rozwija.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 50 zł
Pakiet 1 cena: 50 zł
Jednym z elementów naszej oferty jest fotografia portretowa. Zapraszamy Panie/Panów, którzy chcieliby umieścić w swoim albumie niecodzienne i niesamowite zdjęcia, a także dziewczyny, które potrzebują profesjonalnego fotografa do zbudowania wymarzonego portfolio. Sesja zdjęciowa może być również prezentem dla bliskiej osoby. Modeling – sesje dla fotomodelek, fotomodeli, modelek, modeli.

Każda sesja do portfolio dla modelki jest przygotowywana i dostosowywana indywidualnie. Sesje zdjęciowe, dla par, sesje wizerunkowe, dla pracowników firm czy do Curriculum vitae. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Kameralne zdjęcia wykonywane we wnętrzu lub plenerze albo sesja w studio – płatne w zależności od miejsca. Dla odważnych sesja buduarowa.

Wszystkie zdjęcia podlegają starannej obróbce i otrzymują je Państwo standardowo w doskonałej jakości do oglądania na ekranach komputerowych lub Państwa telewizorach oraz do przesłania mailem czy wrzucenia na Facebook by pokazać je znajomym.

Aby poznać szczegółową ofertę zapraszamy do kontaktu.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane