logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Krzysztof Adykowski fotograf ślubny

O mnie

Fotografia ślubna to dla mnie coś więcej niż tylko przygotowanie kolekcji pięknych zdjęć, to pasja i największa przyjemność, a jednocześnie wyzwanie. Towarzysząc ludziom w tym bardzo szczególnym momencie ich życia, pragnę utrwalić radość, łzy i emocje, uchwycić wszystkie niepowtarzalne chwile, tak, by po latach można było przeżyć to jeszcze raz. Uwzględniam zawsze Wasze preferencje i upodobania, dostosowując moją prace do Waszych oczekiwań, sesje plenerowe dobieram indywidualnie tak, aby były zgodne z charakterami i upodobaniami Pary Młodej. Wysokiej klasy sprzęt Canona gwarantuje niezawodność i pewność wykonania zdjęć ślubnych. Posiadam certyfikat Więcej
Logo
Krzysztof Adykowski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 - 2400 zł - Krzysztof Adykowski
Pakiet 1
Pakiet Album:


Ceremonia w kościele lub USC, życzenia, plener ślubny w tym samym dniu, wesele do tortu ślubnego . Otrzymują Państwo 100 najlepszych, wyselekcjonowanych i poddanych obróbce graficznej zdjęć, gotowych do przygotowania z nich dużego albumu ślubnego. Dodatkowo 10 wywołanych zdjęć w formacie 13x18 cm, w pamiątkowym albumie wraz z płytą DVD.


 
Pakiet 2
Pakiet Podstawowy:Ceremonia w kościele lub USC, życzenia, plener ślubny w tym samym dniu, wesele do oczepin. Otrzymują Państwo około 300 zdjęć na płycie DVD, 10 wybranych i wywołanych zdjęć w formacie 13x18 cm, w pamiątkowym albumie, wraz z płytą DVD.
 
Pakiet 3
Pakiet Pełny:Przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia w kościele lub USC, życzenia, plener ślubny w tym samym lub innym dniu, wesele do oczepin. Otrzymują Państwo około 300-500 zdjęć na DVD, 10 wybranych i wywołanych zdjęć w formacie 13x18 cm, w pamiątkowym albumie, wraz z płytą DVD.Istnieje również możliwość ustalenia własnego pakietu.


 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane