Logo
O mnie

Fotografia ślubna to dla mnie coś więcej niż tylko przygotowanie kolekcji pięknych zdjęć, to pasja i największa przyjemność, a jednocześnie wyzwanie. Towarzysząc ludziom w tym bardzo szczególnym momencie ich życia, pragnę utrwalić radość, łzy i emocje, uchwycić wszystkie niepowtarzalne chwile, tak, by po latach można było przeżyć to jeszcze raz. Uwzględniam zawsze Wasze preferencje i upodobania, dostosowując moją prace do Waszych oczekiwań, sesje plenerowe dobieram indywidualnie tak, aby były zgodne z charakterami i upodobaniami Pary Młodej. Wysokiej klasy sprzęt Canona gwarantuje niezawodność i pewność wykonania zdjęć ślubnych. Posiadam certyfikat Więcej

Krzysztof Adykowski KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 1050 - 1800 zł
Pakiet 1 cena: 1050 zł
Pakiet Album:


Ceremonia w kościele lub USC, życzenia, plener ślubny w tym samym dniu, wesele do tortu ślubnego . Otrzymują Państwo 100 najlepszych, wyselekcjonowanych i poddanych obróbce graficznej zdjęć, gotowych do przygotowania z nich dużego albumu ślubnego. Dodatkowo 10 wywołanych zdjęć w formacie 13x18 cm, w pamiątkowym albumie wraz z płytą DVD.


 
Pakiet 2 cena: 1400 zł
Pakiet Podstawowy:Ceremonia w kościele lub USC, życzenia, plener ślubny w tym samym dniu, wesele do oczepin. Otrzymują Państwo około 300 zdjęć na płycie DVD, 10 wybranych i wywołanych zdjęć w formacie 13x18 cm, w pamiątkowym albumie, wraz z płytą DVD.
 
Pakiet 3 cena: 1800 zł
Pakiet Pełny:Przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia w kościele lub USC, życzenia, plener ślubny w tym samym lub innym dniu, wesele do oczepin. Otrzymują Państwo około 300-500 zdjęć na DVD, 10 wybranych i wywołanych zdjęć w formacie 13x18 cm, w pamiątkowym albumie, wraz z płytą DVD.Istnieje również możliwość ustalenia własnego pakietu.


 
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane